.

Polygon Tabanlı Kripto Oyunu DinoX 4. Çeyrek Lansmanına Yaklaştı

Bu yazı, dinozor temalı NFT oyun platformu DinoX ‘e (DNCX) erken başlama şansınız.

Gelişmekte olan blockchain oyun platformu DinoX , Alpha Pool ve Lottery Pool olmak üzere iki yeni stake havuzunun lansmanını duyurdu.

Kullanıcılar artık DinoX World oyununun Alpha sürümünü oynama ve haftalık çekilişte ödüller kazanma şansı da dahil olmak üzere özel DinoX avantajlarına erişmek için $DNXC tokenlerini stake edebilirler.

Yeni Stake Havuzları Artık Açık

İçinde Staking Alfa Pool size DinoX Dünya savaş oyununu oynamak için ilk kişilerden biri olma şansı verir. DinoX World Alpha sürümüne giriş için 1.700 slot kapmak için hazır.

“Kaç token yatırdığınıza bağlı olarak, DinoX World Alpha sürümüne (10K DNXC stake edilen) direkt bir giriş veya piyango biletleri aracılığıyla giriş şansı elde edebilirsiniz.”

Bir Alpha girişi kazanmasanız bile, tam kilitlenme süresi boyunca stake etmeye devam eden tüm staker’lar benzersiz bir aksiyon kartı alacaklar.

Alpha girişi kazananlar ayrı bir rozet sahibi olarak ayrıca oyun içi faydalar sağlayabilecekler. Geliştiriciler bu konuda sessiz kalarak gerilim yaratmaya istekli olduklarından, bunların ne olduğu şu anda bir sır.

Benzer şekilde, kullanıcılar 1 piyango bileti için en az 100 $DNXC ücret olmak üzere, DNX yumurtaları ve mevcut dinolarını geliştirmek adına güçlendirici paketleri kazanma şansı için Piyango Havuzundan pay alabilirler.

DinoX Ekosistemi Nedir?

Axie Infinity’nin (AXS) başarısının ardından kazanmak için oyna blockchain oyunları, artarak ekosistemde kendilerine yer buluyor.

Farkındaysanız, Axie Infinity, (AXS) tokeninin yıllık %30.000’lik gerçek dışı kazanımları göz önüne alındığında, blockchain tabanlı oyunlar yüksek bir ivme kazanıyor. Temmuz ayında 485 milyon dolarlık önemli gelir getiren rekor aylık kazançları da unutmamak gerekir.

Başarısında önemli bir faktör, pandemi nedeniyle gelişmekte olan ülkelerin vatandaşlarının kaybedilen geliri telafi etmenin bir yolu olarak oyunu görmeleri oldu.

Axie Infinity gibi, DinoX de oyuncuların token tabanlı dinozorları topladığı, ürettiği, yükselttiği, savaştığı ve takas ettiği blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur.

DinoX’in farkı, Ethereum, Binance Smart Chain ve Polygon olmak üzere üç zincir üzerinde çalışmasıdır. Axie Infinity ise yalnızca Ethereum ile sınırlıdır ve bu nedenle gas ücreti mekanizmasına bağlıdır.

Ne yazık ki, NFT’lere yeniden artan ilgi, Ethereum zincirini tıkayarak gas ücretlerinde yüksek bir artışa neden oluyor.

Axie Infinity’nin başardıklarını tekrarlama umuduyla DinoX, 2021’in 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar