.

Popüler Analiste Göre Cardano (ADA) Fiyatı ‘Yeni Bir Koşuya’ Hazır Olabilir

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, Cardano (ADA) fiyatı için yakın gelecekte yükseliş gerçekleşebileceğini belirtti. Bir süredir önemli bir destek bölgesinde işlem gördükten sonra yakın gelecekte yükselebileceğini açıkladı.

Analistin sözleri, tüm kripto para piyasasının, piyasa değerinin yaklaşık 500 milyar dolar gerilemesinden ve ADA fiyatının Ağustos ayından bu yana en düşük seviyesi olan 1.5 dolara gerilemesinden sonra geldi.

Kripto piyasası düzeltmesi, ADA’nın fiyatının, 25 Kasım’da bir ADA/BTC grafiğinde belirtilen iki alana düştüğünde ADA’yı satın almaktan “çok mutlu” olacağına işaret eden Van de Poppe tarafından ana hatlarıyla belirtilen önemli bir alana çarptığını gördü. Bu fiyatlar 1,54 dolar ve 1,75 doları işaret etti.

Analistin paylaştığı analize göre, kripto para birimi, boğa koşusuna devam etmeden önce direnci yaklaşık 2,3 dolarda yeniden test etmek için yakında yükselmeye başlayabilir. Analist bu ayın başlarında ADA’nın fiyatının “yeni bir koşuya çıkmadan önce” 1,6 dolar kilit seviyesine düşmesini beklediğini açıklamıştı.

eToro kısa süre önce web sitesinde, düzenleyici endişeler nedeniyle ABD merkezli kullanıcılar için “ADA ve TRX’i sınırlayacağını” ve bu kullanıcıların “artık yeni pozisyon açamayacaklarını veya stake ödülleri alamayacaklarını” duyurmuştu.

Hoskinson’a Göre Sınırlamanın Cardano (ADA) Fiyatı İçin Etkisi Olmayacak

eToro’nun Cardano (ADA) sınırlaması ardından Cardano kurucusu Charles Hoskinson, eToro’nun ADA’yı ABD’deki platformundan çıkarmak zorunda olmasının talihsiz bir karar olduğunu ve hareketin büyük bir ticaret hacmini temsil etmediği için Cardano’nın (ADA) likiditesi üzerinde anlamlı bir etkisi olmayacağını söyledi.

Bu arada, dünyanın en uzun süredir devam eden kripto para borsalarından biri ve işlem hacmine göre Avrupa’nın en büyük borsası olan Bitstamp, Cardano’yı (ADA) listelediğini duyurdu.

Özellikle, son düzeltmeye rağmen, kripto para birimini belirleyen Cardano (ADA) adreslerinin sayısı,  daha fazla yatırımcının kripto para birimi ve ekosistemi üzerine yatırım yapmasıyla sadece iki ayda 100.000’den fazla arttı. Veriler, ADA’nın arzının %72’sinden fazlasını temsil eden 2.931 aktif havuzda 54.07 milyar dolar değerinde kripto para birimi olduğunu gösteriyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar