.

Revain (REV) Nedir?

Revain (REV) nedir? Revain, Ethereum blockchain tabanlı token incelemeleri ve geliştiricilerin projeleri hakkında geri bildirim almaları için tasarlanmış online bir platformdur. Protokol, katkıda bulunan yazarları kaliteli inceleme paylaşmaya teşvik eder.

Revain (REV), geleneksel inceleme siteleri ve blockchain teknolojisinin özelliklerini birleştiren ilk platform unvanını da taşıyor. Revain’in nihai hedefi, makine öğrenimi ve blockchain gibi gelişmekte olan teknolojileri kullanan tüm küresel ürün ve hizmetler için yasal ve orijinal bir geri bildirim yapısı oluşturmak.

Revain, yüksek kalitede incelemelerin paylaşılması için yapay zeka araçları ve kullanıcıların elle inceleme ekleyebildikleri bir sistem sunuyor. Protokolün temel özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Yasal yorumlar: Revain web sitesinde, pek çok farklı dalda uzman olan isimlerin orijinal içerikleri kullanılır.
  • Stabil sistem: Protokol, ağın düzgün biçimde çalışması ve tüm fonksiyonlarını yerine getirmesi için REV ve RVN adlı iki token ile kullanıma açıldı. RVN token platformdaki kullanıcılar arasında gerçekleşen etkileşimleri kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.
  • Değiştirilmeyen veri: Belkide en önemli özellik, sistem; gerek normal kullanıcıların gerekse Revain ekibinin, diğer kullanıcılara ait bilgileri düzenlemesine izin vermiyor.

Neden Revain (REV)?

Revain, kurulduğu 2018 yılından bu yana, sektörde en fazla kullanıcı incelemesine sahip olan isim olduğunu iddia ediyor. Revain protokolü yedi ana blockchain bölümünden oluşuyor: Projeler, borsalar, madencilik havuzları, cüzdanlar, kartlar ve oyunlar.

Platformu diğer blockchain tabanlı projelerden ayıran özellik, verimliliğini artırmak adına iki token birden kullanması. Revain’in bir diğer önemli özelliği de IBM Watson Tone Analyzer ile entegre biçimde çalışması.

Revain ayrıca, kullanıcılar tarafından oluşturulan incelemelerin kalite değerlendirmesini yapmak üzere şirketlerin belirli kriterleri belirlemesine izin verir. Söz gelimi şirketler, incelemelere kanıt eklenmesini ve bu sayede içeriklerin güvenilirliğinin artırılmasını isteyebilirler. Bu kriterlere uygun hareket etmeyen inceleme sahipleri, görüşlerinin protokol tarafından reddedilme riskiyle karşı karşıya kalır.

Revain (REV) Toplam Arzı ve Dolaşan Arzı Nedir?

Yazının yazıldığı tarih itibari ile 85.061.485.690 adet dolaşan arzı bulunan Revain’in toplam arzı 85.061.485.690 adet olmaktadır.

Revain (REV) Fiyat İstatistikleri

Kucoin, Bittrex ve ProBit Global gibi borsalarda listelenmeyi başarmış olan REV, yazının yazıldığı sırada 823,000,000 dolarlık piyasa değeri ile 0.009755 dolardan işlem görüyor ve kripto piyasasında 100. sırada yer alıyor.

23 Temmuz 2021 yılında tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.00558 dolara gerileyen REV, tüm zamanların en yüksek seviyesine 4.49 dolarlık değerleme ile 18 Şubat 2018 tarihinde ulaştı.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar