Ripple Değer Kazanmaya Devam Ediyor

Ripple Durdurulamıyor. Evet doğru duydunuz. Ripple değer kazanmaya devam ediyor. Son üç günde en çok kazandıran alt coinlerden biri olarak işlem görmeye devam ediyor. RippleNet yeni duyurusu ile piyasayı alt üst etti.  40 Ülkede faaliyete geçtiğinin haberinin ardından XRP yükseliş trendini artırarak devam ediyor. RippleNet ağının XRP kullanmadığı bir gerçek bu artış herkes için büyük bir sürpriz.

Coinmarketcap’dan alınan son haberlere göre %12,83 artışla 0,364 dolardan işlem gören XRP 0,373’e yükselerek en çok yükseliş gösteren altcoinlerin zirvesinde yer almaya hak kazanmış gibi gözüküyor.

En büyük rekoru yine XRP ocak ayında 3,3 dolarlık bir değerle Ripple kırmıştı. Bu bir altcoinin en büyük yükselişiydi fakat sonra muhteşem bir şekilde dip yaptı ve 0.25 dolara düşerek yılın en büyük düşüşünü göstermiş oldu. Yatırımcılarını uzun bir süre üzmesine rağmen RippleNet, xRapid projeleri ile kıpırdanmaya başladı ve şimdi tekrardan yükselerek yatırımcılarının yüzünü güldürmeye başladı.

Hepinizin farkında olduğu üzere RippleNet bankalara hizmet vermek üzere geliştirilmiş bir hizmet ve birçok finans kurumuna aynı zamanda merkezsiz bir ağ olarak hizmet veriyor. RippleNet’in çalışması için XRP tokenine ihtiyaç duyulmuyor. Bu yüzden yükselişi bir sürpriz olarak değerlendirebilirsiniz lakin bu RippleNet ekibine güvenin artığını gösteren en büyük harekettir ve bu güven doğrultusunda artış sağlanmıştır.

Ripple Değer Kazanmaya Devam Ediyor

Ripple (XRP) Yükselmeye Devam Edecek Gibi Gözüküyor

Tüm bunlara rağmen Ripple 3 günlük kısa bir sürecin içinde %40’lık bir artış gösterdi. Kimse bunu inkar edemez. Günlük işlem hacminin 640 milyon dolar olduğuna bakacak olursanız. Bu yükselişin devamı gelecek gibi gözüküyor lakin bir şey söylemek için oldukça erken yapılacak olan yeni haberler ve yeni duyuruları takip etmekte yarar var sonuçta Bitcoin ve Altcoin dünyasında her şey ince bir ipliğe bağlı. Bir anda para kazançları ve kayıpları gözlemlenebilir uzun bir süreç olarak bakmakta çoğu zaman yarar var. Ripple uzun dönemde kazandırabilir fakat bunun bir garantisi yok bu yüzden yapacağınız yatırımları değerlendirmek yine size düşüyor sonuçta kazanan ve kaybeden siz olacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir