test

.

Ripple Fiyat Analizi: XRP 0,73 Doların Üzerinde, Grafik Ne Gösteriyor?

Ripple fiyat analizi, yazının yazıldığı saatlerde 0,73 dolar olarak değer bulan Ripple’ın, hızlı bir şekilde artış yaşayarak son direncini kırması, bugün ilerleyen saatlerde düşüş momentumunun izleneceğini gösteriyor. Şu anda daha fazla yükseliş reddedildiğinden, XRP/USD’nin bu hafta daha düşük seviyelerde işlem görebileceğini ve 0,51 dolar seviyelerinde önceki ana desteğini yeniden test etmeye çalışmasını bekleyebiliriz.

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde genel olarak güçlü bir yükseliş yaşadı. Bitcoin %6,37 yükselirken, Ethereum %2,27 arttı. Ripple (XRP), %13 artış ile en iyi performans gösterenl kripto paralar arasında.

Son 24 Saatte Ripple Fiyat Hareketi: Ripple Önceki Dirence (0,73 Dolar) Yükseldi

XRP/USD, son 8 saatte 0,6247 – 0,7518 dolar aralığında işlem görürken, işlem hacmi %72,43 artarak 5,17 milyar dolara ulaştı. Şuan da, toplam 33.8 milyar dolar piyasa değeri ile kripto para birimleri arasında 6. sırada yer alıyor.

XRP/USD 4 Saatlik Grafik: XRP Tersine Dönmeye Hazır Mı?

4 saatlik grafikte, Ripple fiyatının şu andan itibaren yukarı yönlü reddedildiğini görebiliyoruz ve bu durum Ripple’ın hafta düşüş yaşanabileceğini gösteriyor.

XRP/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Ripple fiyat hareketi, son birkaç gün içinde keskin bir geri dönüş yaşadı. Ripple 0,51 dolar desteğini yeniden test ettikten sonra, XRP/USD Pazartesi günü 0,68 dolar bölgesine ulaşınca daha fazla işlem görmeye başladı.

Dikkat edilmesi gereken ilk hedef, bir önceki direnç olan 0,68 dolar. Bununla birlikte, piyasanın son birkaç gün içinde ne kadar hızlı ilerlediğini göz önüne aldığımızda, 0,51 dolar bölgesinde bir önceki destek alanına doğru bir geri çekilme bekleyebiliriz.

Dalgalanma Fiyat Analizi: Sonuç

Ripple fiyat analizi, önceki ana direnç son saatlerde hızla test edildiğinden, önümüzdeki birkaç gün içinde düşüş momentumunun izleneceğini söyleyebiliriz. Şu andan itibaren daha fazla yükseliş reddedildiğinden, XRP/USD’nin aşağı yönlü hareket etmesini ve bu hafta içinde 0,51 dolarlık bir önceki ana destek seviyesine doğru ilerlemeye başlamasını bekleyebiliriz.

Kaynak: Cryptopolitan

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar