Ripple Nereden Alınır?

Dengeli kuru ve kullanım alanı genişliğiyle yatırım odağı olan Ripple nereden alınır? Ripple, yani XRP bir şirket tarafından üretildiği için paranın kur dengesi diğer altcoinlere nazaran risksizdir. 2017 yılı sonunda XRP üzerinden yapılan anlaşmalar kuru bir haftada %300 arttırabilmiştir. Ayrıca Türkiye’deki bazı bankalar Swift ödemeye alternatif olarak XRP’ye geçiş hazırlıklarında. Bu açıdan ülkemizdeki yatırımcılar XRP’yi yakından takip ediyorlar.

Yurt dışı hesapları ile uğraşmak birçok kişi için zorlu olabilir. Ayrıca ticaretinizin devlet güvencesi altında gerçekleşmesini istiyorsanız Ripple alabileceğiniz güvenilir adresler mevcut. Yerli şirketler aracılığıyla XRP almak devlet güvencesini de almak demektir. Yurt dışı sitelerden yapacağınız alışverişlerde maalesef bu güvence yok. Bu nedenle altcoin borsasına girmek isteyen kimselere Türkiye menşei siteleri tavsiye etmekteyiz.

Ripple Nereden Alınır

BitHesap XRP Alım-Satım

BitHesap şirketi İstanbul, Esentepe’de kurulmuştur. Ticaret sicil numarasına, vergi numarasına ve MERSİS numarasına sahiptir. Tüm bu açılardan bakarak BitHesap’tan yapacağınız alışverişlerde sorun yaşamayacağınız söylenebilir. Olası bir sorunda ise Türkiye mahkemelerine başvurarak zararınızı tazmin edebilirsiniz.

Koinim Altcoin Borsası

2016 yılından beridir hizmet veren Koinim, Ripple nereden alınır sorusuna yanıt arayanlara güvenilir bir adres. DDOS saldırıları ve veritabanı sızmalarına karşı ciddi önlemlerin olduğu sitede XRP’lerinizi güvenle tutabilirsiniz. Makul komisyonlar ile de alım-satım, dönüştürme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üyelik esnasında kimlik beyanı zorunludur.

BTCTürk XRP Borsası

Türkiye’ye kripto para borsası BTCTürk ile geldi denilebilir. Tüm diğer şirketlerden daha eskidir ve bu yüzden üye sayısı da yüksektir. Anında hesaba ödeme yapmaları ve bakiye güncellemeleri ile anlık işlemler yapılabilir. Sitede XRP alımı, satımı yapılabilmektedir. Ayrıca BTC’ye veya diğer altcoin birimlerine dönüştürme de gerçekleştirilebilmektedir.

RobiCoin Ripple Alım-Satım

Güvenilir altyapısı ile Robicoin Ripple nereden alınır araştırması yapanların tercihi bir şirket. 2017 yılında kurulmasına karşın güçlü bir altyapıya sahiptir. Güçlü altyapısı sayesinde kısa sürede yatırımcılar tarafından benimsendi.

Koineks Altcoin Alışverişi

Koineks gerçek anlamda aşılmaz bir güvenlik duvarı ile müşteri hesaplarını güvende tutmaktadır. Tüm kötü niyetli saldırılara karşı dirençli bir altyapısı mevcuttur. Müşterilerinin alım-satımlarını hem sıcak, hem de soğuk cüzdanlardan gerçekleştirdiği için işlem kayıpları yaşanmamakta. Kimlik beyanı ile üye olabileceğiniz Koineks, Türk XRP borsaları arasında en güvenilir isimlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir