.

SHIB Rakibi Floki Inu (FLOKI) Başarılı Rus Futbol Kulübüyle Ortak Oldu

8 Aralık Çarşamba günü, Shiba Inu’nun (SHIB) en güçlü rakiplerinden biri olan meme tabanlı kripto projesi Floki Inu (FLOKI), büyük rus spor kulübü ile sponsorluk anlaşmasına vardığını duyurdu.

Gerçekleştirilen son sponsorluk anlaşması, 12 Sovyet şampiyonluğu (Dinamo Kiev’den sonra ikinci) ve 10 Rusya Ligi şampiyonluğuyla en çok şampiyonluğu bulunan, Moskova kulübü FC Spartak Moskova ile yapıldı.

Anlaşma Floki Inu resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde duyuruldu:

Floki Inu (FLOKI) Tarafından Yapılan Resmi Açıklama

Rusya’nın en büyük futbol kulübü ile ortaklık kurduk. FLOKI markasını daha da güçlendirmek ve insanlara FLOKI için farkındalık yaratmak için, Rusya’nın en büyük profesyonel futbol kulübü FC Spartak Moskova ile bir ortaklık kurduk.

FC Spartak Moskova, hem Rusya Premier Ligi’nde hem de Avrupa Ligi’nde mücadele ediyor ve bu ortaklık sonucunda FLOKI markasının en az 210 milyon kez görülmesiyle sonuçlanacak bir strateji izledik.

Rusya’da 17,81 milyon taraftarı, 10,4 milyondan fazla kişinin takip ettiği sosyal medya hesapları ve çıktığı her müsabaka için büyük bir TV izleyicisi ile, FLOKI’yi Rusya’da ana kripto para birimi haline getirmeye yardımcı olacak.

Hemen başlayacak ortaklıkla birlikte, Spartak Moskova forması, LED panellerin ön yüzünde, stadyum çevresindeki tüm reklam alanlarında ve web sitesi üzerinde FLOKI logosu bulunacak.

FLOKI’nin İlk Anlaşması Değil

Floki Inu (FLOKI) sponsorluk açısından futbol kulüpleri ile iyi işler gerçekleştirmeye devam ediyor. Spartak Moskova ile gerçekleştirilen bu sponsorluk FLOKI’nin anlaşma sağladığı 4. futbol kulübü konumunda.

Futbol kulüpleriyle yapılan anlaşmaların ilki Hindistan liginde önemli kulüplerden biri olan Kerala Blasters FC ile gerçekleşti, ikinci anlaşma ise köklü İspanyol kulüplerinden biri olan Cadiz FC ile gerçekleştirildi. Üçüncü anlaşma ise İtalya liginde şampiyonluk mücadelesi veren Napoli kulübü ile gerçekleştirildi.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar