.

Shiba Inu (SHIB) Eylül Ayı Fiyat Tahminleri, SHIB Nereye Gidecek?

Shiba Inu (SHIB) fiyatı konsolide işlem görürken, son yükseliş sırasında elde edilen kazançlar da şu an geçersiz kalıyor. Varlık, konsolide (sabit) bir yükseliş trendi izlemesine rağmen, eylül ayı için güçlü bir yükseliş yansıtmıyor. SHIB fiyatı son 7 gün içinde kritik 50 günlük MA seviyelerinin altına keskin bir şekilde düştü. Bu nedenle, ay için yanıp sönen akut düşüş sinyalleri. 

On-chain göstergesi, varlığın piyasa duyarlılığının yükselişte olduğunu ancak keskin bir düşüş eğiliminin yakın olabileceğini gösteriyor.

Günlük Aktif Adreste Büyük Düşüş

Kaynak: Santiment (Aktif cüzdan sayısı)

Shib Inu fiyatı, günlük aktif adreste sık sık ani artışlar kaydediyor, bu durum ise varlıklarını borsalara aktaran yatırımcılara işaret ediyor. Yatırımcıların varlıklarını borsalara aktarması, varlığı satmak için algılanabileceğinden, bu durum fiyatı olumsuz etkileyebilir.

Milyonlarca SHIB Hareketsiz Adresten Taşındı

Son zamanlarda, oldukça uzun bir süre hareketsiz olan büyük miktarda SHIB dolaşıma bırakıldı. Yaklaşık 1.6 trilyon Shiba Inu, 6 ay boyunca hareketsiz kaldıktan sonra hareket ettirildi.

Sosyal Hacimde Ufak Artış

Shiba Inu, sosyal medya ve paylaşımlar söz konusu olduğunda popüler bir varlık. Son zamanlarda, varlık, yaklaşan oyun Shiba Eternity ve milyonlarca SHIB’in yakılması nedeniyle sosyal paylaşımlarda ufak bir artışa tanık oldu.

SHIB Fiyatı Nasıl Etkilenir?

Yukarıdaki göstergeler göz önüne alındığında, Shiba Inu fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde önemli ölçüde düşmeye hazır görünüyor. Yaklaşık 0.00001225 dolardan işlem gören varlık 0.00001 doların altına düşebilir ve Temmuz ayının en düşük seviyesi olan 0.0000098 dolara tekrardan ulaşabilir. Bununla birlikte, daha iyi senaryoda, fiyat Eylül ayında başka bir artışa işaret ederek 0.000017 doların üzerine çıkarsa düşüş tahmini geçersiz olabilir. 

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar