test

.

Shiba Inu (SHIB) Oyun Girişimi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Shiba Inu (SHIB) ekibi, oyun endüstrisinde 36 yıllık bir kariyere sahip ABD’nin en büyük oyun geliştiricilerinden biri olan Activision’ın eski Teknoloji Başkan Yardımcısı William David Volk’u işe aldıklarını duyurdu.

Piyasa değerine göre en büyük 12. kripto para birimi ve şu anda en popüler meme token olan Shiba Inu (SHIB), Metaverse’ini oluşturmak istiyor.

Volk, Shiba Inu’nun, Metaverse’sine geçişine yardımcı olacak Play-to-Earn (P2E) NFT oyunlarını geliştirmesinin anahtarı olacak. Metaverse’in geliştirilmesi 2022’de başlayacak ve SHIB ekibi tarafından şirket içinde inşa edilecek. Shiba Inu (SHIB) için oyun geliştirmede proje lideri olan Shytoshi Kusama, Metaverse yaklaşımlarının Facebook’tan oldukça farklı olacağını açıkladı.

Shiba Inu’nun ekibi, “meme token” etiketini üzerinden atmaya ve Metaverse’deki ilk hareket edenlerden biri olmaya hevesli görünüyor. Önde gelen meme para birimi, P2E NFT oyun veya Metaverse olsun, mevcut tüm trendlerin en iyisini birleştirmeyi planlıyor.

Shiba Inu Oyun Duyurusu Boğaları Harekete Geçirebilir Mi?

Shiba Inu ekibi yeni işlevler ve hizmetler açısından büyük ilerleme kaydetmeye devam ediyor, ancak Kasım ayında SHIB fiyatında oldukça düşüş yaşandı. Altcoin, Ekim ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000885 dolar seviyesi baz alındığında, %55’ten fazla değer kaybetti.

Altcoin, günlük grafikten de anlaşılacağı gibi Kasım ayı boyunca sürekli düşüş yaşadı. SHIB fiyatı şu anda günlük fiyat tablosunda azalan bir kanalda hareket ediyor ve son Metaverse duyurusu, meme para biriminin yaklaşık dört haftalık düşüş momentumundan sonra yükseliş patlaması yapmasına yardımcı olabilir.

Kaynak: TradingView

Metaverse tokenleri, son zamanlarda iki büyük proje olan The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) ile büyük fiyat artışlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken kripto dünyasının temsilcisi oldu. SAND fiyatı Kasım ayında 10 katın üzerinde yükselirken, MANA 7 katın üzerinde bir artış kaydetti. Fiyat artışının yanı sıra, bu metaverselerdeki bazı sanal mülkler teklifte şimdiden milyonlarca dolar getiri sağladı ve bu da onları lüks New York emlaklarından daha pahalı hale getirdi.

Shiba Inu (SHIB), umudunu, sonunda meme para birimi için boğaları geri getirebilecek mevcut Metaverse trendine bağlıyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar