.

Shopify, NFT Satışlarını Destekleyeceğini Duyurdu

Shopify’in sahibi Harley Finkelstein, pazartesi günü yaptığı açıklamada, e-ticaret şirketi Shopify’ın, bundan sonra ekstradan herhangi bir aracı bulunmadan direkt olarak satıcıların ürünlerini NFT olarak alıcılarla buluşturabileceğini, ancak uygulamanın kapsamının şu anda sınırlı olduğunu belirtti.

Finkelstein’ın haberi Twitter hesabı üzerinden “Müşterilerimizin NFT’lerini mağaza üzerinden satmasını kolaylaştırıyoruz.” notu ile duyurdu.

Yaklaşık 1 hafta önce NBA kulüplerinden Chicago Bulls’un yayınladığı NFT’lerin satışı da Shopify ortaklığı ile gerçekleşecek. Bulls’un teklifinin hüküm ve koşullarına göre, bu özel NFT’ler, NBA Top Shots geliştiricisi Dapper Labs tarafından başlatılan Flow blok zinciri aracılığıyla oluşturuluyor.

Twitter’da takipçileri tarafından bu seçeneğin tüm Shopify müşterileri için mevcut olup olmadığı sorulduğunda, Finkelstein şu yanıtı verdi : “Şimdilik birkaç tane. Bizi takip etmeye devam edin.” 

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar