test

.

Socios ve Fenerbahçe Spor Kulübü İş Birliği Mi Geliyor?

Türkiye, Avrupa ve Amerika’dan bir çok spor kulübü ile iş birliği sağlayan Socios’un sıradaki iş birliği hedefi Fenerbahçe mi? Ali Koç yönetiminin başa gelmesiyle, kulüp içerisinde pek çok online hizmetin başladığına şahitlik ettik, sıradaki hamle taraftar token mı olacak?

Fenerbahçe Yönetimi, Kripto Varlıklara Katılmak İstiyor

Daha önce ki haberlerde de belirttiğimiz üzere Fenerbahçe Spor Kulübü yakın zamanda kripto varlıklardan ek getiri sağlamak için adımlar atılacağını belirtmişti.

Fenerbahçe yönetimi, kripto varlıklara katılmak istiyor. Mohikan uygulaması, YouTube katıl ve mobil oyunun ardından sarı-lacivertliler yeni projelere girişti. Kısa süre önce FenerMarket’i (online market) hizmete sunan Fenerbahçe kulübü, şimdi de kripto varlık ve online mobil ödeme gibi başlıklara yoğunlaştı.

Özellikle dijital para ‘FenerCoin’ ile sarı-lacivertliler, hatırı sayılır bir gelir bekliyor. Bu projelerle yönetim, hem gelir sağlamayı hem de taraftarlarının hayatlarını kolaylaştırmayı istiyor.

Socios Ceo’su Alexandre Dreyfus’tan Heyecanlandıran Tweet

Socios ve Chiliz Ceo’su Alexandre Dreyfus, kısa süre önce resmi Twitter hesabı üzerinden İstanbul manzarası paylaşarak ” Tekrardan Merhaba İstanbul ” tweeti attı. Ali Koç’un açıklamaları ve bu tweet ardından, sosyal medya üzerinde bir çok Socios kullanıcısı ve Fenerbahçe taraftarı, acaba Socios Fenerbahçe anlaşması mı geliyor diye, Dreyfus’u soru yağmuruna tuttu.

Chiliz ve Socios Nedir?

Türkiye, Avrupa ve Amerika’dan bir çok spor kulübü ile iş birliği sağlayan Socios, bu ortaklıklarla spor ve e-spor taraftarlarının Chiliz ile, Socios uygulaması üzerinden takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini hedefliyor.

Chiliz 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülen, öncelikli hedefi spor ve e-spor dünyasındaki birçok platformda kullanılan, bir kripto para birimidir. Hizmet tokenı olduğundan madenciliği yapılamıyor. Chiliz, aynı zamanda Socios.com platformunun hizmet Token’ıdır.

Chiliz, şuana kadar Türk kulüplerinden Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir, Bursaspor, Göztepe ve Alanyaspor ile anlaşma sağladı. Socios, iş birliklerini hızlı şekilde gerçekleştirirken bakalım Türkiye’de sıradaki iş ortağı Fenerbahçe Spor Kulübü mü olacak?

Konu hakkında gelişmelerde tekrardan bilgilendireceğiz..

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar