.

Solana, Avalanche, Terra Fiyat Analizi: Düşüş Devam Edebilir

Solana, Avalanche, Terra fiyat analizi: Bitcoin’i takip eden altcoinler bugün sert düşüşler yaşadı. Solana, Avalanche ve Terra’nın fiyatları, son 24 saat içinde sert düşüşler kaydetti. Solana bir haftalık düşük fiyatlarını tekrar ziyaret ederken Avalanche (AVAX) ‘ın yükseliş trendi, kripto paranın %14,2 değer kaybetmesiyle kırıldı. Son olarak, Terra fiyatı bir haftalık en düşük seviyesinin yakınında bulunuyor ve ardından da bu ayın en düşük fiyatına ilerleyebilir.

Solana Fiyat Analizi (SOL)

Solana’nın fiyatı son 24 saatte %11 oranında önemli bir düşüş yaşadı. SOL, yazının yazıldığı sırada 142 dolardan işlem görüyor. Bu fiyatla SOL, bir haftanın en düşük seviyesine yakın bir bölgeden işlem görüyor. Solana için en yakın destek hattı 125,95 dolar, diğer taban fiyat ise 93,20 dolar. 

Dört saatlik grafikte SOL fiyatı 20-SMA çizgisinin altındaydı; Bu momentumun satıcıların hakimiyetinde olduğunu gösterdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) satış baskısı vurgulayarak, 40’ın altındaydı. Awesome Osilatör’de kırmızı sinyal çubukları görüldü. MACD ayrıca histogramda kırmızı çubuklar görüntülendi.

Öte yandan, SOL 163.74 dolar fiyat direncini yeniden test etmeye çalışabilir. Ek fiyat dirençleri sırasıyla 188.53 dolar ve 214.03 dolardı.

Avalanche Fiyat Analizi (AVAX)

Uzun zamandır yükseliş trendinde hareket eden AVAX, 24 saat içerisinde %14.2 oranlık bir düşüş yaşadı ve şuan da 60.51 dolardan işlem görüyor. AVAX, son 24 saatte satışla karşılaşarak yükseliş trendini kırdı. Altcoin fiyatı, fiyat momentumunun satıcılara ait olduğunu öne süren dört saatlik 20-SMA’nın altındaydı.

Altcoin için acil destek hattı 55.40 dolar ve ardından bir haftanın en düşük seviyesi olan 48.26 dolar. Göreceli Güç Endeksi (RSI), düşüş bölgesinin içinde, yarı çizginin altındaydı.

Fiyatların toparlanması durumunda, AVAX 64.80 dolarda ve ardından 73.83 dolarda dirençle karşılaşabilir. 

Terra Fiyat Analizi (LUNA)

LUNA son 24 saatte %16,2’lik bir düşüş yaşadı. LUNA yazının yazıldığı sırada 29.83 dolardan işlem görüyor. Destek seviyeleri bir haftanın en düşük fiyatı olan 25.93 dolarda ve ardından bir ayın en düşük seviyesi olan 19.16 dolarda.

Parametrelerin tümü düşüş fiyat hareketini gösterdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satım bölgesinde. MACD ise, histogramda kırmızı çubuklar gösterdi.

Bollinger Bantları , farklılık gösterdiği için fiyat oynaklığı olasılığını belirtti. Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda, LUNA’nın karşılaşacağı ilk direnç 32.89 dolar. Diğer direnç çizgileri sırasıyla 38,27 dolar ve 43,46 dolar.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar