test

.

Solana Fiyat Analizi: 4. Çeyrekte SOL Fiyatı İçin Ne Bekleyebiliriz?

Solana fiyat analizi, Solana ve diğer altcoinlerin fiyatları yükselirken, küresel kripto para piyasasının hacmi bir kez daha 2 trilyon dolara yaklaştı. Solana (SOL), Eylül ayı boyunca harika bir performans gösterdikten sonra Cuma gününden itibaren işlemlerde fırtına gibi ilerliyor.

Temel düzeyde, SOL’un ani yükselişinin sebebi, özellikle DeFi ve NFT endüstrilerinde, dApp’ler tarafından blok zinciri teknolojisinin artan şekilde benimsenmesi.

Ünlü analist Lark Davis, önümüzdeki ay için Solana’nın fiyatlanmasına iyimser bakıyor. Analiste göre son zamanlarda blok zincirinde yatırımcıların ağa ilgisini çekebilecek NFT’ler basıldı.

Solana Fiyat Analizi

Solana, dün uzun yeşil bir mum yaktı. Hatırı sayılır hacimle 150 dolarlık genel dirençten nihayet yukarı çıkmayı başardı ve küçük geri çekilme aşamasının sona erdiğinin sinyalini verdi.

Solana şuan ki 172.45 dolar seviyesini kırabilirse, ikinci bariyer olan, 170 dolar ve hatta 160 dolar seviyelerine kolayca geri dönebilir. Öte yandan yükseliş, yalnızca kripto para birimlerine ilişkin piyasa tutumu olumlu kaldığı sürece devam edebilir.

Solana yazının yazıldığı sırada 170 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 6.54 değer kazandı. RSI 71 seviyesinde. Kripto paranın işlem hacmi geçen hafta %29.0 düşerken, toplam dolaşımdaki arzı %0.58 artarak 297.70 milyonun üzerine çıktı.

Yukarıda da belirtilen direncin uzun soluklu kırılması durumunda Solana (SOL) tekrardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 216 dolara ilerleyebilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar