.

Solana Fiyat Analizi: Önümüzdeki 24 Saat İçinde Yükselişte

Solana fiyat analizi: Önceki günün Solana fiyat analizi grafiğinde Solana olumlu bir trend izledi. Boğalar, mevcut düşüş trendini tersine çevirecek bir eylem için harekete geçti. Çok sayıda toplanan boğalar, sağlam bir destek oluşturmak için yeterli gücü topladı, bu da düşüş eğilimini tersine çevirdi ve SOL/USD’nin yükselmesine neden oldu.

Kaynak: Coin360

Günlük kripto para ısı haritasının gösterdiği gibi, çoğu dijital varlık değer kaybetti. İki dev varlıktan Bitcoin %1.41’lik ufak bir artış gösterdi, Ethereum ise düşüş kaydeden olumsuz piyasa trendlerini takip ediyor. Binance coin (BNB) aynı yönde işlem görüyor ve %1’den fazla fiyat düşüşü yaşadı. Solana %7 yükseldi ve şu anda 158.42 dolardan işlem görüyor.

Solana Analizi Sonucu: Boğalar Ralliye Hazırlanıyor

Solana fiyatı, 4 saatlik Solana fiyat analizi tablosunda boğalardan daha yüksek satın alım ile birlikte Solana’nın yükselmesini bekliyoruz.

SOL/USD 4 Saatlik Grafik 
Kaynak: TradingView

Solana, 200 dolarlık desteği kırdığından beri günlerdir düşüş trendinde işlem görüyor. Kayıplar, blok zincirinin kapanmasından sonra daha da katılaştı ve 160 doların altında bir kırılma ile sonuçlandı.

Boğalar yükselişi düzeltmeye ve direnci 159 dolardan kırmaya çalışıyor, ancak satıcılar güçlü kalmaya devam ediyor.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar