.

Solana(SOL) Fiyatı Kısa Vadede 200 Doların Üstüne Ancak Böyle Çıkabilir!

Çin’in yasağı kripto piyasasını büyük ölçüde etkilemişti ve etkilemeye de devam ediyor. Büyük kripto para birimleri, kendi direnç seviyelerinin üzerinde kalmak için çaba sarf ediyor. Bitcoin fiyatı güçlü bir şekilde 45.000 dolara doğru ilerlerken, Ethereum fiyatı 3000 doların üzerinde tutunmak için her türlü çabayı gösteriyor. Bu arada, Solana(SOL) fiyatı da belirtilen hedefine doğru ilerlemek için muazzam bir yükseliş momentumu sergiliyor.

Büyük kripto varlıkları yatay seyrederken, Solana fiyatının bu fırsatı kullanması gerekiyor gibi görünüyor. Birkaç satış ve FUD’a rağmen fiyat 110 doların üzerinde kaldı ve büyük bir yükseliş potansiyeli sergiledi. Ayrıca, Terra(LUNA) fiyatı ve Serum fiyatı, kayıp pozisyonları yeniden dönmek için Solana(SOL) fiyatını takip ediyor gibi görünüyor.

Kaynak: Tradingview

Solana(SOL) fiyatı, yükselen bir üçgen içinde yoğun bir şekilde konsolide oluyor ve bir kırılma hızla yaklaşıyor gibi görünüyor. Varlık, üst direnç bölgesinde 146 ila 149 dolar arasında birkaç kez zaten reddedildi. Ve önümüzdeki birkaç saat içinde aynı bölgeyi tekrar test edebilir. Ancak, teknik özellikler oldukça güçlü olduğu için bu sefer fiyat üst engelleri de aşabilir.

Kaynak: Tradingview

Boğa rallisinden bu yana RSI düşen bir takoz içinde trend olmaya devam etti ve bu nedenle dibe vurduktan sonra yükselme eğiliminde. Ancak son zamanlarda, Çin krizinden bu yana, RSI yükselen bir üçgen içinde seyrediyor. Üstelik, üst bariyeri kırmak üzere ve bu nedenle kayda değer bir sıçrama yakın olabilir. Öte yandan, MACD de oldukça yükseliş eğiliminde görünüyor ve bu nedenle Solana Ekim ayında oldukça fazla yükseliş gösterebilir.

Solana fiyatı, başlangıçta fiyatı artırabilecek başka bir büyük ralliye hazırlanıyor. Bununla birlikte, 200 dolara giden yol birden fazla geri çekilme içerebilir. Yine de 171 dolardaki direnç kırılması durumunda, Solana(SOL) fiyatı ATH’sine doğru tekrardan ilerleyebilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar