Stellar Lumen (XLM) KuCoin Borsasında Listelendi

Stellar Network  para birimi XLM’yi KuCoin KriptoPara Borsasına eklediklerini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcalar şimdi ellerindeki Stellar (XLM) lerini  XLM / BTC ve XLM / ETH gibi coin çiftleri ile birlikte kullanılabilecekler.

kucoin-stellar-xlm-listeledi
kucoin-stellar-xlm-listeledi

Stellar Lumen (XLM) Nedir ?

Stellar(XLM), başlangıcı Ripple’e dayanan oldukça hızlı bir yerleşim mekanizması bulunan , eşler arası bir kripto para birimidir.2014 yılının başlarında, Ripple (XRP) ‘ye hizmet eden Jed McCaleb ,Ripple Labs komitesi ile olan anlaşmazlıklarını neticesinde Stellar(XLM) Jed McCaleb tarafından kuruldu.

Stellar peer-to-peer pazarında birleşiyor ve IBM de dahil olmak üzere bazı önemli ortaklıklar ile ön plana çıktıyor. Jed McCaleb  ‘n Ripple’den ayrılmasından beri yıllar içinde farklı teknolojik gelişmeler dışında , Ripple ve Stellar’ı arasındaki anlaşılması gereken en temel fark şudur. Ripple (XRP), büyük finansal boyutlardaki (Banka swift )işlemleri kolaylaştırmayı amaçlarken, StellarLumen (XLM)bireyler ve tüccarlar arasında kesintisiz ödemelerin yapılmasını hedefleyen bir Kripto Para birimidir.

Stellar Geliştirme Vakfı’nın (SDF) misyonu, geliştiricilere teknolojilerini kendi alanları için finansal ürün ve hizmetler üretme konusunda donatarak elde edilen küresel finansal erişim, okuryazarlık ve birleşmeye yardımcı olmaktır.

Stellar(XLM) taraflar arasında anında ödeme yapılmasını destekliyor ve ağında, banka katılımcılarının banka hesapları ve diğer mali kurumlar gibi geleneksel merkezlerden yararlanmalarına yardımcı olan güvenilir üçüncü taraflar olan “anchor” yer alıyor. Örneğin, Mifos ve Moni gibi ortaklar XLM teknolojisini kullanarak bankacılık çözümleri üretmeye çalışıyorlar.

Stellar Lumen (XLM) Fiyatı Nedir?

StellarXLM, blokzinciri teknolojisini kullanan bir  jetondur. Market değeri toplamda 4 Milyar $ civarında dır . Şuanki piyasa değeri ise 0,23 $ dir. KuCoin Borsasına üye olarak işlemlerinizi gerçekleştirmek için burdaki bağlantıya tıklayarak KuCoin Borsasına üye olabilir ve XLM dahil listelenen bütün KriptoPara birimlerine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz, kullanıcılarına sunduğu kolaylık ile öne çıkan KuCoin borsasına üye olmanızı tavsiye ederiz. Aynı zamanda KuCoin ‘in kendi KriptoPara birimi olan KuCoin Shares ilede Kripto Para işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir