test

.

Step Finance (STEP) Nedir?

Step Finance (STEP) nedir? Step Finance, Solana’nın ön sayfası olarak görev almaktadır. Tüm Solana sözleşmelerini tek bir çatı altında analiz edebilir, görselleştirebilir, yürütebilir ve toplayabilirsiniz. Step, kullanıcıların cüzdanları, LP pozisyonları, Staking getirileri, Marjin pozisyonları ve daha fazlasıyla ilişkili tokenlerini izleyebilecekleri bir portföy yönetimi gösterge tablosu ve işlem toplayıcıdır.

Step Finance güncel olarak FTX ve Serum DEX borsalarında listelenmektedir. Step Finance yazının yazıldığı tarihte 5,38 dolar seviyesinden işlem görmekte ve 23.300.989 dolar market hacmine sahiptir. Toplamda dolaşımda 4.000.000 STEP bulunmaktadır. Ulaşılacak limit arz henüz belirlenmemiştir.

Step Finance (STEP) Fiyat İstatistikleri

FTX ve Gate.io gibi küresel çapta hizmet veren borsalarda listelenmeyi başarmış olan STEP, yazının düzenlendiği sırada 3,717,047 dolarlık piyasa değeri ile 0.9293 dolardan işlem görüyor ve kripto piyasasında 1317. sırada yer alıyor.

26 Temmuz 2021 yılında tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.1663 dolara gerileyen STEP, tüm zamanların en yüksek seviyesine 10.50 dolarlık değerleme ile 28 Nisan 2021 tarihinde ulaştı.

Ön Sayfası Olduğu Solana Nedir?

Solana Nedir? Solana Coin, merkezi olmayan finans ( DeFi ) çözümleri sağlamak için blockchain teknolojisinin izinsiz doğasını kullanan bankaların son derece işlevsel bir açık kaynak projesidir.

Proje üzerindeki fikir ve ilk çalışma 2017’de başlarken, Solana resmi olarak Mart 2020’de Solana Vakfı tarafından merkezi İsviçre’nin Cenevre kentinde bulunan Solana Vakfı tarafından başlatıldı.

solana-ekosistemi

Solana protokolü, merkezi olmayan uygulama ( DApp ) oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Blockchain‘in temelde yatan Proof of Stake ( PoS ) konsensüsü ile birleştirilmiş bir tarih kanıtı (PoH) konsensüsü sunarak ölçeklenebilirliği iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

Yenilikçi hibrit fikir birliği modeli nedeniyle Solana, hem küçük ölçekli tüccarlar hem de kurumsal tüccarların ilgisini çekiyor. Solana Vakfı için önemli bir odak noktası, merkezi olmayan finansmanı daha büyük ölçekte erişilebilir kılmaktır.

Step Finance (STEP) nedir?

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar