.

Stoner Cats Animasyonundan 8 Milyon Dolarlık NFT Satışı

Amerikalı aktris ve yapımcı Mila Kunis tarafından hazırlanan yeni bir takas edilemez token (NFT) projesi, “Stoner Cats” adlı animasyon dizisi milyonlarca NFT sattı. Kunis’e ait bir stüdyo olan Orchard Farm Productions tarafından üretilen yeni diziyi, yalnızca token sahipleri izleyebilecek.

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’de Rol Alacak

Kripto para topluluğu, Mila Kunis ve eşi Ashton Kutcher tarafından üretilen “Stoner Cats” adlı yeni bir NFT projesini tartışıyor. İkili, Chris Rock, Jane Fonda ve Seth MacFarlane gibi ünlü isimlerle bir araya geldi. Animasyonda, Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin de “Lord Catsington” adlı karakter ile yer alacak.

Dizinin konusu; bir kaç yaramaz kedi ile yaşayan Bayan Stoner Alzheimer hastalığına yakalanmıştır. Hastalığının iyileşmesi için ise tıbbi esrar içmeye karar verir. Ancak bunun ardından odada bulunan kediler kafayı bulur ve aralarında konuşmaya başlarlar.

“Stoner Cats” Animasyon Dizisi Oyuncu Kadrosu.

Animasyonu Yalnızca Token Sahipleri İzleyebilecek

Stoner Cats’in web sitesi üzerinde, Bayan Stoner ve kedilerinin yer aldığı küçük bir fragman izleyiciye sunuluyor, ve bu da izleyicilere yaklaşan dizi hakkında fikir sağlıyor. Ancak Stoner Cats dizisi yalnızca Salı günü tükenen NFT sahiplerine açık olacağından, yeni diziyi herkes izleyemeyecek.

35 dakikadan daha kısa sürede tükenen NFT’lerin her biri 0.35 ETH’den (800 doların üzerinde) satıldı. 10.000’den fazla NFT’nin satışından toplamda 8,4 milyon dolar gelir elde edildi. NFT’ler NFT sahipleri tarafından ikinci bir alıcıya da satılabilir.  Stoner Cats’in web sitesi, dizinin neleri konu alacağını ayrıntılı olarak açıklıyor.

Bayan Stoner Kartı Sahibi, NFT İçin 81 Milyon Dolar İstiyor

Yakın tarihte 30 ETH (yaklaşık 70 bin dolar) karşılığında satın alınan Bayan Stoner NFT’si, satın alan kişi tarafından, OpenSea NFT pazarında 35.000 ETH ( yaklaşık 81 milyon dolar) karşılığında satışa sunuldu.

Mila Kunis'in 'Stoner Cats' NFT Satışı 8 Milyon Dolar Tuttu — Animasyon Dizileri Sadece NFT Sahipleri Tarafından İzlenebilir
30 ETH (Yaklaşık 70 Bin Dolar) Karşılığında Satılan Bayan Stoner Kartı

NFT satın alımlarının karlılığına bakıldığında, kripto hayranları Mila Kunis’in NFT koleksiyonlarının gelecekte daha değerli olacağına inanıyor. Ayrıca Stoner Cats’in NFT yaratıcıları, gerçekleşen her satıştan %2,5 komisyon alacak.

Stoner Cats dizisi NFT’leri hızlı bir şekilde sona ererken, Dune Analytics tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda, 35 dakika süren Stoner Cat NFT satışı için toplamda 800 bin dolara yakın Ethereum (ETH) harcandığı belirtildi.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar