.

Swipe Token(SXP) Ay Sonu Gelişmeleri Dikkat Çekiyor!

Swipe, büyümekte olan Merkeziyetsiz Finans (DeFi) ekosisteminin bir parçası olarak kullanıcılarına farklı birçok ürün ve hizmet sunar. Swipe’in Visa banka kartı ve çoklu varlık DeFi uygulaması; kripto paralar, itibari para birimleri ve Stabilcoinler arasında anında çevrim yapmanıza imkan tanır.

Swipe’in yerel SXP tokenı, Swipe ödeme ekosisteminde çeşitli kullanım alanlarına hizmet eder. Token sahipleri, işlem ücretlerini ödemekten SXP platformunda indirimler kazanmaya kadar farklı birçok avantajdan faydalanabilir.

Swipe Token(SXP) Ay Sonu Gelişmeleri Dikkat Çekiyor!

Swipe(SXP) Haziran Ayı Gelişmeleri

Swipe(SXP)Token geçtiğimiz aylarda Coinmarketcal üzerinden güncellediği gelişmeler ile sosyal medyada ilgiyi üzerine çekmiş durumda.Haziran ayı sonuna kadar gerçekleşmesi beklenen 5 önemli etkinliği bulunuyor.Bunların en önemlisi ve fiyata yansıması beklenen gelişme olan 10 Milyon adet SXP yakımının fiyata önemli ölçüde yansıyacağı tahmin ediliyor.

Teknik Görünüm

Bitcoin’in düşüşü sonrası, Sxp kendine mavi kutu içinde yatay trend oluşturmuş durumda.Şuanda 2.04$ seviyelerinden işlem görüyor.Yukarıdan gelen kırmızı düşen trend çizgisini hacimli bir mumla kırılımını takip etmeliyiz. Ay sonu gelişmelerinde göz önüne alırsak Sxp’den olumlu gelişmeler gözlemleyebiliriz.

Bizi Takip Edin: TwitterTelegramInstagram

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar