.

Tek İşlemde 103,2 Milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı

Shiba Inu (SHIB) arzını yok etmeye başlayan şirketlerden biri tarafından tek bir işlemde 103 milyondan fazla Shiba Inu (SHIB) yakıldı.

Son dokuz saat içinde, tek bir işlemle 103.270.223 Shiba Inu yakıldı.

Bir Saatte 103 milyon Shiba Inu (SHIB) Yakıldı

Shibburn Twitter sayfası , tek bir transferde toplam 103,2 milyon Shiba Inu’nun yakıldığını tweetlediğinde , Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, bu SHIB paralarını yakanın ekibi olduğunu açıkladı.

Bigger Entertainment, müzik sanatçılarının telif ücretlerinin yüzde 20’sini daha sonra yakılacak SHIB satın almak için bağışlamalarını sağlayan bir kripto plak şirketidir. Şirket ayrıca müzik etkinliklerine NFT, ürün ve bilet satıyor. Tüm bunlardan elde edilen kârın bir kısmı da yakmak için SHIP satın almaya gidiyor.

Bu şirket SHIB yakma kampanyasını Ekim 2021’de başlattı ve bu güne kadar neredeyse bir milyar SHIB yaktı. Şimdiye kadar ise toplam 410.3 trilyon SHIB yakıldığını biliyoruz.

Shiba Inu (SHIB) Yakan Diğer İşletmeler

SHIB yakma kampanyasına katılan birkaç işletme daha var . Bunların arasında Shiba Kahve Firması da var. Bu kahve firması SHIB ekosistemini destekliyor, karlarının %100’ü ile SHIB’i satın alıyor ve satın aldığı SHIB’nin yüzde onunu yakıyor.

Shiba Inu (SHIB) yakan diğer şirketler ise Markilen, Precious Paws, Cryptoon Network, Shiba Search.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar