.

Twitter’ın Yazılım Mühendisi NFT Özelliği Hakkında İlk Görüntüyü Paylaştı

Sosyal medya platformu Twitter, geçtiğimiz hafta çok konuşulan Bitcoin bahşiş sistemini başlatmıştı, ardından Gündemcoin olarak önceden de bildirdiğimiz üzere, Twitter NFT entegrasyonu için çalışmalara başladığını belirtmişti.

Gün içerisinde Twitter’ın yazılım mühendisi tarafından paylaşılan bir gönderide, Twitter’ın yeni NFT özelliğinin nasıl olacağına dair ipuçları verildi.

Twitter Spaces yazılım mühendisi Mada Aflak tarafından paylaşılan videoya göre Twitter kullanıcıları, profil fotoğraflarına tıklayıp kripto para cüzdanlarından hızlı bir şekilde NFT seçebilecekler. Seçilen NFT, aynı zamanda profil fotoğrafı olarak gösterilecekken doğrulama için Ethereum onay işareti de yer alacak. Onay işareti, kullanıcıların NFT’nin gerçek sahipleri olup olmadıklarını belirtmelerine yarayacak.

Twitter’ın NFT ile entegrasyonu, yalnızca bununla sınırlı olmayacak. Kullanıcı profilinde NFT koleksiyonu ayrı bir sekme altında sergilenebilecek. Profile MetaMask’ten Coinbase ve Trust Wallet’a kadar çok sayıda cüzdan bağlanabilecek.

Aflak, bunun yalnızca bir deneme olduğunu ve henüz sonuçlanmadığını vurguladı. Twitter mühendisi, kullanıcılardan geri bildirim talep etti.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz! 

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar