.

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin, ATH İçin Yeni Bir Ralli Başlatmaya Hazır

Yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı ve analisti, düşük sermayeli bir altcoin için ralli zamanın başladığını ve altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini düşünüyor.

Loma olarak bilinen takma adlı kripto analisti, Binance’in yaklaşmakta olan 1.000.000.000 dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain’in popüler merkezi olmayan borsası Pancake Swap’ı (CAKE) yeniden ateşleyebileceğini düşünüyor.

Loma kendisini takip eden 209 bin takipçisine paylaşmış olduğu analizinde, Binance’in başlatacağı 1 milyar dolarlık büyüme fonunu kastederek, CAKE’in potansiyel olarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara tekrardan ulaşabileceğini belirtti.

Paylaşmış olduğu Tweet’te “Kahretsin, Binance’in 1 milyar dolarlık bir teşvik programı gibi bir şey duyurmasını isterdim.” sözlerine yer verdi.

Önceden de belirtiğimiz gibi, Binance Salı günü Binance ekosistemini (BSC) genişletmek için 1 milyar dolarlık fon ayırdığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel yatırımcılar için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

Fonun en büyük kısmı ise 500 milyon dolar ile yatırım ve inkübe programına ayrılmış durumda. Bu kategori, merkeziyetsiz bilgi işlem, oyun, metaverse, sanal gerçeklik, yapay zeka ve blokzinciri tabanlı finansal hizmetler de dahil olmak üzere farklı alanlardaki girişimlere yatırım yapmayı hedefliyor. Analiste göre yapılacak bu yatırımlar altcoin için yeni bir ralli başlangıcı olacak.

CoinGecko verilerine göre yazının yazıldığı sırada Pancake Swap’ın TVL’si toplam 5.25 milyar dolar.

Binance ve Gate.io gibi küresel çapta hizmet veren merkezi borsalarda listelenen CAKE, yazının yazıldığı sırada 4,742,496,949 dolarlık piyasa değeri ile 20.47 dolardan işlem görüyor ve kripto piyasasında 39. sırada yer alıyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar