.

Ünlü Analistten, Büyük Ripple (XRP) Fiyat Tahmini

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve yatırımcısı XRP fiyat tahmini hakkında paylaşımlarda bulundu. Analist Ripple (XRP)’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine güçlü bir hareketi ateşlemeye hazırlandığını ve Ethereum’a (ETH) olan talebin şuan için iyi bir düzeyde olduğunu belirtti.

Credible takma isimli analist, 249.600 takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından, XRP’nin Mart ayında yaklaşık 0.30 dolardan 2021 yılının en yüksek seviyesi olan 1.96 dolara yükseldiği bu yılın başlarındaki fiyat hareketini tekrardan yansıttığını belirtti.

“Bu iki yapı birbirine benziyorsa, öyle oldukları içindir. Mevcut konsolidasyon dışında neredeyse ayna görüntüleri daha büyük, daha uzun bir konsolidasyon yapısıdır.

1. Konsolidasyon genişlemeden önce gelir.

2. Konsolidasyon ne kadar büyükse, takip eden genişleme de o kadar büyük olur.”

XRP belirtilen senaryoyu takip ederse, Credible, fiyat hareketinin altıncı en büyük kripto varlığını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 dolara geri götürebileceğini tahmin ediyor.

“10 dolara geçiş, genişlemenin ilk ayağında gerçekleşmeyecek. Bu sonraki adım bizi yeni ATH’ye (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaklaştıracak tabi ki bu süreç belki biraz uzayabilir. Bu hareketi takip edin, ne kadar fazla konsolidasyon olursa o kadar fazla genişleme dönemi olacak.”

XRP Fiyat Tahmini: %800 Yükselme Potansiyeli Var

Credible, XRP’nin bu döngüde 10 doları geçmesini beklediğini ve mevcut değeri olan 1,09 dolardan en az %800’lük bir yukarı potansiyelinin olduğunu ekledi.

“Bu döngünün 10 doların üzerinde olmasını bekliyorum, ne kadar süreceğinden emin değilim, ideal olarak 20-30 dolar arasında fiyatlanacak.”

Ethereum İçin de Fikir Belirtti

Ethereum’a bakıldığında Credible, alıcıların önemli destek seviyelerine her ulaştığında önde gelen kripto para biriminin hızlı bir şekilde tekrardan satın alındığını belirtiyor.

“Satışın karşılığında sürekli alış olduğu için geri kazanımını sürdüren bir yapı var bu sebeple ETH gerçekten sağlıklı görünüyor ve önemli destek düşüşlerinde hızla satın alınıyor. Yeni ATH’ye yürümeye devam ediyor.”

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar