test

.

Uzman Analist, Bitcoin ve Bu İki Altcoinin Ralliye Hazırlandığını Söyledi

Popüler bir kripto analisti ve yatırımcısı, kripto piyasası güç belirtileri göstermeye devam ederken, Bitcoin ve iki büyük hacimli altcoin için büyük yükselişler öngörüyor.

Inmortal olarak bilinen takma adlı analist, Bitcoin (BTC)’nin parabolik bir hareket için hazırlandığına dair işaretler gösterdiğini belirtiyor. Inmortal’a göre, mevcut fiyat hareketi, BTC’nin 2020’nin sonlarında yaklaşık 26.000 dolardan 42.000 dolara büyük bir hamle başlatmadan önceki konsolidasyonunu hatırlatıyor.

“Mevcut PA (fiyat hareketi) kaçınılmaz olarak bana Aralık 2020 PA’sını hatırlattı.

  • Direnç altında konsolidasyon
  • Yukarı yönlü birikim
  • Akümülasyon/ayı kapanı

Parabolik bir aşamada en yaygın üç yapı. Tabii ki, bu sadece bir fraktal. Fiyat aynı şekilde ilerlemeyebilir. Ancak yapıları karşılaştırmak bilgimiz için her zaman faydalıdır”

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) göz atan analist, güçlü bir yükselişin başlaması için altcoinin 30 doların altında konsolide olmaya devam etmesini beklediğini söyledi.

“LINK’in burada gösterdiği gücü seviyorum.

Plan bu seviye etrafında birikiyor ve 35-44 dolar arasında satış geliyor.”

CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken Chainlink 25.96 dolardan işlem görüyor. 35-44 dolar arasında hareket, mevcut fiyatlardan %37-73’lük bir kazancı temsil eder.

Son olarak Inmortal, kripto borsası FTX’in yerel tokenı olan FTT’nin, son birkaç hafta boyunca BTC’nin piyasadaki hakimiyetinin ortasında en iyi performans gösterenlerden biri gibi göründüğünü belirtiyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 80 doların üzerine çıkmadan önce FTX tokeninin 57 dolar civarında dibe vurmasını bekliyor.

“FTT, BTC uçarken en güçlü alternatiflerden biri. Bu iyiye işaret.”

Kaynak: Inmortal/TradingView

CoinGecko’ya göre FTT yazı yazılırken 56.21 dolardan işlem görüyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar