.

Vebitcoin Kripto Para Borsası da Faaliyetleri Durdurdu

Vebitcoin kripto para borsası da işlemlerini duyurdu. Thodex dolandırıcılık olayları ile Türkiye’nin gündemine oturan kripto para gelişmeleri ikinci bir şok ile karşı karşıya kaldı. Son gelişmeye göre Vebitcoin kripto para borsası da işlemlerini kullanıcılara kapattı.

Vebitcoin kripto para borsası işlemleri durduruyor. Thodex kripto para borsasının Türkiye’nin gündemine oturmasından sonra bir kripto para borsası daha işlemleri durdurma kararı aldı. 

Thodex aslında tam olarak bu yolu izlemedi ve kripto para borsasının binlerce kullanıcıyı mağdur ettiği biliniyor. Yerli bir başka kripto para borsası olan Vebitcoin ise son dönemde gelen şikayetlerden sonra faaliyetleri durdurduğunu açıkladı.

Vebitcoin, Kapanma Kararını Duyurdu

VeBitcoin tarafından gelen resmi açıklama ise şu şekilde:

“Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.”

VeBitcoin’in sosyal medya hesaplarından dün yapılan açıklamada ise yoğunluk sebebiyle para çekme işlemlerinde gecikmeler olduğu vurgulanmıştı. Söz konusu açıklamadan sonra gelen bu açıklama ise çok fazla kişinin para çekme talebinde bulunmuş olabileceğine işaret ediyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar