test

.

XRP 4.Sırada Yerini Alıyor, CEO’dan “Bugün Güzel Bir Gündü Tweeti”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, “Bugün güzel bir gündü” diye tweet attı. SEC ile olan dava süreci Ripple tarafında olumlu ilerliyor. Tekrar ulaşılan 4. sıra ve fiyatın 1 dolar seviyesine yaklaşması, XRP yatırımcısı için güven oluşturdu.

Yaşanan son gelişmeler ve dava sürecinin detayları ise şu şekilde;

SEC ve Ripple arasında Önemli Noktalar

Aralık ayından bu yana Ripple Labs ve SEC arasında büyük bir savaş süre geldi. XRP ‘yi kayıtsız bir gayrimenkul olarak suçlayan SEC, tarafların yargı karşısında hesap vermesi için olayrı mahkemeye taşıdı.

Dün bir keşif duruşması sırasında Ripple, bu dönüm noktası davasında bir puan daha attı, çünkü Yargıç Sarah Netburn, SEC’in Bitcoin ve Ethereum hakkındaki dahili belgelerin eline geçmesine karar verdi.

Özellikle, SEC’in herhangi bir üçüncü tarafın dahil olduğu XRP, Ether ve Bitcoin tartışmalarıyla ilgili tüm belgeleri aramasını ve sağlamasını emretti.

30 Mart’ta Bölge Yargıcı Analisa Torres, XRP sahiplerinin, şirketin yanı sıra etkilenecekleri gerekçesiyle SEC’e karşı devam eden yasal davaya müdahale etmesini onayladı.

Jump Trading’den Chiliz’e Yatırım

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar