.

XRP Fiyat Analizi: 2 Dolar Kırılabilecek Mi?

  • XRP %35’lik büyüme ile 2021’in en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Fiyat büyük trend kanalı direnci ile karşı karşıya
  • 1.5 dolar bölgesi kırıldı 2 dolar aşılabilcek mi?

XRP 1 Dolar Direncini Net Bir Şekilde Aştı!

XRP bugün neredeyse %40 lık patlama yaşayarak piyasıda büyük heyecan yarattı. Fiyat 1.2 dolar direncini kırdığından beri önü açık bir şekilde hareket ediyor.

Ripple’ın Amerika dışında çok fazla yatırımcısı olduğu için SEC sürecinin Ripple lehine olumlu ilerlemesi yatırımları katladı. Zira dava sürecinde de XRP başta yaşadığı dip düşüşten sonra çok yavaş bir şekilde toparlanıyordu. Yatırım desteğinde en büyük payı ABD dışından gelen yatırımlar sağlıyor.

XRP son 7 günde %170’lik büyüme kaydetti. Boğalar sabırsızlıkla ralliyi bekliyor.

Diğer büyük altcoinler, son 6 ayda XRP’den çok daha iyi performans gösterdi. Eğer XRP bu şekilde uzun süre devam ederse, kaçırdığı dönemi hızlı bir şekilde kapatabilir.

XRP Fiyat Analizi

XRP fiyatı, yaklaşık bir hafta önce 0,60 dolardan başlayan yükselen bir kanal oluşturdu. Son 24 saatte akıllara durgunluk veren% 40’lık bir hareketten sonra, fiyat 1 dolarlık bir dirence ulaştı. 40, yükselen kanalının en üst trendi ile birleşti.

Aksine, ayılar daha fazla kontrol elde etmeyi başarabilirse, XRP’nin dehşetinin azaldığını görmeye başlayabiliriz. Durum böyle olursa, fiyatın 1,13-1,22 ABD doları aralığını destekleyecek şekilde geri çekilmesini bekleyin. Bu en mantıklı gibi görünse de, XRP boğaları henüz bu yıl sadece birkaç kez görülen seviyelere yükselen işlem hacmi nedeniyle zayıflık belirtileri göstermedi. Göreceli Güç Endeksi’ne bakarken, RSI aşırı alım bölgesinde kaldığı için alıcıların hala ilgilendiği sonucuna varabiliriz. Bu, fiyatın hızlı ve patlayıcı hareket ettiği zamandır. MACD de benzer bir hikaye anlatıyor. Histogram yeşil tiklere devam ediyor ve daha fazla mum kapanışı için yükselişte kalacak şekilde konumlandırıldı. MACD’de kullanılan mavi MA, 2 yıldan uzun süredir görülmemiş seviyelere ulaşıyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar