.

Yıldız Futbolcu Mesut Özil, Kendi Kripto Para Birimini Piyasaya Sürecek

Fenerbahçe’nin 32 yaşındaki yıldız oyuncusu Mesut Özil, bu hafta kendi kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yıldız oyuncu, geçen yıl ‘M10‘ markasının çatısı altında piyasaya sürdüğü kendi giyim markası M10Streetwear’den sonra, şimdi de aynı markaya ait kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Mesut Özil, Cumartesi günü neredeyse 30 milyon takipçisinin bulunduğu resmi Twitter hesabı üzerinden Bitcoin savunucuları arasında popüler olan ve Bitcoin’in fiyatı 100.000 dolar olana kadar profil resimlerini değiştirmeyecekleri ‘Laser Ray‘ akımına katılarak ” heyecan verici şeyler yakında ” paylaşımında bulunmuştu.

The Sun’ın haberine göre Özil, önümüzdeki birkaç gün içinde yeni kripto para girişimini resmen başlatacak. Tokeni satın alacak taraftarlar, ürünlerde indirim alabilecek, ayrıca Mesut Özil ile tanışma şansı bulabilecek.

Kripto Paranın İsmi ‘ M10 Token ‘ Olacak

Spor muhabiri ve yorumcusu Yağız Sabuncuoğlu ise Twitter hesabı üzerinden Mesut Özil’in yakında piyasaya sürülecek olan kripto para biriminin adının ‘ M10 Token ‘ olarak çıkacağını belirtti.

Mesut Özil, kendi kripto para birimini piyasaya süren ilk futbolcu değil.

Eski Everton ve Real Madrid yıldızı James Rodriguez de gelişen sektörde kendi kripto parasını çıkarmıştı.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar