test

.

Bir Devrin Sonu Mu? Binance CEO’su CZ, İstifa Mı Ediyor?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’in kurucusu Changpeng Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin artan baskısının altında kendisini sürekli geliştirmeye çalıştığını belirtti. Artan baskı sebebi ile Changpeng Zhao “daha iyi bir iş” çıkarabilecek yeni bir yönetici bulunduğunda istifa etmeye istekli olduğunu belirtti.

Bazı kötü niyetli bireyler, Binance’i kara para aklama veya yatırımcıları dolandırma amacı ile kullandığı için, Binance hükümetler tarafından ortak bir incelemeye tabi tutulmuştu. Zhao’nun istifa açıklamaları ise incelemenin başlamasının hemen ardından gerçekleşti.

Daha öncesinde sizlere, İngiltere, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Litvanya ve Tayland’daki finansal otoritelerin, Binance ile ilgili dile getirdiği endişelerini belirtmiştik.

Bunların üzerine Changpeng Zhao “Her yerde lisanslı olmak istiyoruz. Bundan böyle bir finans kurumu olacağız” açıklaması yapmıştı.

Bakalım bu durumun ardından bir devrin sonu mu gelecek? Dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance’in CEO’su CZ istifa edecek mi? Haber ile ilgili yeni gelişmeler yaşanması durumunda paylaşılacaktır.

Kripto haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edin!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar