.

Büyük Bitcoin Çöküşünü Öngören Analist’ten BTC Tahmini

Tecrübeli kripto analizcisi Peter Brandt, yıl sonuna gelemeden önce büyük bir Bitcoin (BTC) yükselişi ön görüyor.

Real Vision Finance ile yapılan bir röportaj da, Brandt Bitcoin şuan bulunduğu 56.000 dolar seviyesinden yapacağı sert bir yükselme ile %260’lık bir boğa koşusu yakalayabileceğini belirtti.

Öngördüğü seviyelerin gerçekleşmesi ile hızlıca yayılan bir kitleye sahip olan emektar trader. Paylaştığı veriler ışığında Bitcoin tarafından 2017 boğa koşusuna benzer hareketlerin gerçekleştiğine dikkat çekti.

Kendisinin aktardıklarına göre;

Bence 2017’de yaşanan patlama öncesinde ki girdap dönemindeyiz. 2015 ve 2017 yıllarında gerçekleşen ve bugün yaşadığımız dönem ile benzerlik gösteren girdap dönemi ardından 200.000 dolar ve üzeri seviyeleri konuşmak mümkün olacaktır.

Peter Brandt

Brandt ayrıca Bitcoin fiyatının daha önce eşi benzeri görülmemiş bir performans sergilediğini de ekledi.

Peter Brandt Bitcoin(BTC) için fazlasını bekliyor

Yine kendisi tarafından yapılan uzun bir açıklamaya göre;

Eğer birileri bana bir varlığın parabolik bir yükselme eğilimi ile bir defa değil tam 4 defa yükseleceğini söyleseydi. Bu şekilde bir yükselişin yaşanamayacağına dair bahse girebilirdim. Çünkü bu tarz bir yükselişin yaşanması mümkün değil.

Pek çok insan market içerisinde günlük yatırımlarla kazanç sağlamaya çalışıyor. Fakat uzun dönem bakılınca aslında kaçırılan garanti bir yatırım süreci var.

Gerçekleşen 4 parabolik yükseliş döneminden sonra Bitcoin(BTC) 10 yıllık bir dönem boyunca görülmemiş ve duyulmamış bir gelişme kat etti.

Daha önce bu şekilde yükselen herhangi bir emtia veya hisse senedi görülmemiştir.

Bu nedenle tarihe tanıklık ediyoruz. Yaşanan gelişmeler kitaplarda yazılacak büyük ekonomik adımlar.

Bir trader olarak bu dönemin bir parçası olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Bitcoin BTC

Tecrübeli isim Bitcoin ile beraber kendisinin birikimine farklı bir gözle bakmaya başladığını da belirtti. Kendisi artık bir varlık göstergesi olarak dolardan ziyade BTC ile ölçüm yapacağını da konuşmalarına ekliyor.

Bitcoin(BTC) ülkeler ve otoriteler tarafından her ne kadar engellenmeye çalışılsa da, merkezsiz ve otonom bir yapı içerisinde sağladığı ekonomik sistemi yeni veya tecrübeli bir çok yatırımcıyı etkilemekte.

Gündeme dair sıcak gelişmeler ve haberler için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Tesla Bitcoin İle Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar