.

$PFL (Professional Fighters League) Taraftar Token, Chiliz Borsasında Listelenecek

Yenilikçi ve teknolojiye öncelik veren yaklaşımıyla tanınan PFL, spor sezonu biçiminde izleyenlere MMA aksiyonu sunuyor. Son yıllarda büyük bir büyüme yaşadı ve 160’tan fazla ülkede hayran kitlesine sahip.

Chiliz ile Professional Fighters League Anlaştı

22 Ekim 2020’de Professional Fighters League (PFL), blockchain tabanlı taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’da bir Taraftar Token başlatma kararı aldığını duyurdu.

Chiliz , Socios.com’da ilk arzını gerçekleştirdikleri $PFL Taraftar Tokenların tamamının 10 dakikadan kısa bir süre içerisinde satıldığını duyurdu. 250.000 $PFL Fan Token, sınırlı sürede indirimli olarak 2 dolarlık sabit fiyattan, ilk gelen alır mantığı ile düzenlenmiş bir şekilde Socios.com’da satışa sunuldu.

$PFL Taraftar Token’ın, bu seferde 9 Nisan (TSİ) 14:00’da Chiliz Borsasında listeleneceği, Chiliz Twitter hesabı üzerinden ” PFL Taraftar Token’ın yarın Chiliz borsasında listelenmesinden mutluluk duyarız” tweeti ile duyuruldu.

$PFL Taraftar tokenlar Chiliz Borsasında yalnızca PFL/CHZ çifti işlemlerinden satışa sunulacak. Chiliz borsasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Chiliz tarafından ortaklık anlaşması sağlanan kulüpler arasında Türkiye’den Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe bulunurken. Avrupa’da ise, Barcelona, Milan, Juventus, PSG, Atletico Madrid gibi devlerin yanı sıra yakın zamanda hızlı bir büyüme gerçekleştiren Chiliz, Manchester City ile de anlaşmaya vardığını duyurmuştu. $CITY Taraftar Token’ı henüz listelenmemiş olsa da, şimdiden çok ses getireceğe benziyor.

Chiliz tarafından anlaşma sağlanan kulüpler.

24 Saat İçerisindeki Taraftar Token Hacmi 600 milyon doları buldu

Son zamanlarda dünya üzerinde Fan Tokenlara ilgi giderek artarken, Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içerisinde Taraftar Tokenların hacminin ATH’sine ulaşarak 600 milyon doları bulduğunu Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Chiliz’in 2021 için büyük küresel genişleme planları olmaktadır ve Avrupa’daki varlığını artırırken, Birleşik Krallık, Asya ve Güney Amerika’da daha birçok Fan Token lansmanını hedefliyor. Chiliz ayrıca kısa süre önce ABD’nin 5 büyük spor ligi ile yapılabilecek lansmanları hedeflemek için ABD’de 50 milyon dolarlık bir genişleme duyurdu.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar