.

Analist Benjamin Cowen: Polkadot (DOT)’un Sonraki Adımı %200 Yükseliş

Kripto analisti Benjamin Cowen, Polkadot (DOT)’un bir sonraki adımı olan akıllı sözleşme platformunu, Polkadot’u tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarmak için yeterli güce sahip olabileceğini söyledi.

Yeni bir oturumda analist Cowen, DOT’un “çok, çok muhtemel” yeniden birikim aşamasında olduğunu ve birkaç hafta içinde yaklaşık 3,00 dolardan 50 dolara yükseldiği 2020’nin sonlarında ki fiyat hareketine benzer bir model oluşturduğunu söyledi.

Ardından ünlü analist “Benim tahminim, ne kadar şüpheli olursa olsun, buradaki bu aralığın, bizi kaçınılmaz olarak daha yüksek seviyelere çıkaracak olan basit bir yeniden birikim olduğudur. Ayrıca bir sonraki hamlenin bizi 100 doların üzerine çıkarabileceğini ve ardından 200 doların üzerine çıkarabileceğini ve hatta belki de ötesine geçebileceğini içtenlikle umuyorum.” dedi.

Polkadot yazının yazıldığı sırada 36.10 dolardan işlem görüyor ve 100 doların üzerindeki bir hareket, yaklaşık %200’lük bir potansiyel yükselişi temsil ediyor.

Kaynak: CoinMarketCap

Cowen, önümüzdeki birkaç ay içinde bir piyasa döngüsü zirvesi beklemediğini de sözlerine ekledi. Bunun yerine, kripto piyasalarının çalışmak için hala çok zamanı olduğunu ve Polkadot’un bunda önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.

“Polkadot’un harika bir proje olduğunu ve bu döngüde oynayacağı bir rolü olduğunu düşünüyorum. Yine, bu döngünün neredeyse bittiğini düşünmüyorum. Bir çok insanın birkaç ay içinde bir döngü zirvesi beklediğini biliyorum. Bence durum böyle değil. Yanılıyor olabilirim ve o sırada piyasaya bir göz atmamız gerekecek, ancak piyasa döngüsü zirvesinin birkaç ay içinde geleceğini sanmıyorum. Sanırım gidecek yolumuz var ve Polkadot’un portföyümdeki en iyi kripto paralardan biri olduğunu söyleyebilirim…

Önümüzdeki haftalar veya aylar boyunca hala bu aralıkta olabiliriz, ama mesele bu değil. Mesele şu ki, bunun gibi aşamalar genellikle fırsat olarak görülmelidir ve bir kırılma gerçekleştiğinde herkes geriye bakar ve daha düşük bir fiyatla girebilmeyi ister.”

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar