.

Polygon(MATIC) Piyasaya Rağmen Yükselişine Devam Ediyor

Polygon’un Kripto Para birimi olan MATIC, üç nedenden dolayı geçen haftaya göre %35’in üzerinde arttı. Poligon (MATIC),Son yedi gün içinde, Uniswap dışındaki tüm büyük Kripto Para birimlerinden daha iyi performans göstererdi.

MATIC’in güçlü yükseliş trendinin arkasında, Polygon çevresinde artan hype, Google BigQuery duyurusu ve Mark Cuban’ın yatırımı da dahil olmak üzere birkaç büyük neden var.

Polygon Hakkında Büyüyen İlgi Artıyor

9 Şubat’ta Matic ilk olarak Polygon olarak yeniden markalaşma planlarını açıkladı.

O zamanlar umut verici metaverse projeleri ve entegre Matic Plazma Zinciri getirdiler. Plazma Zincirlerini uygulayarak Polygon, projeler için yerleşik ölçeklendirme çözümleriyle birinci katman bir blok zinciri ağı sağlayabildi.

Poligon ekibi Şubat ayında şunları söyledi :

“Üretime hazır bir Ethereum Layer2, tahmin tabanlı Plazma uygulaması olan Matic Plasma Chains’i uyguladık ve sunduk; Doğrulayıcı için güçlü Ethereum güvenliğine dayanan, izinsiz, EVM uyumlu, PoS güvenli bir Ethereum yan zinciri olan Matic PoS Chain’i uyguladık ve sunduk. esnetme ve kontrol noktaları; Polymarket, Aavegotchi, Neon District, Skyweaver, Cometh, EasyFi dahil olmak üzere 80’den fazla harika uygulama eklendi ve her gün yenileri ekleniyor.”

O zamandan beri, Polygon, özellikle kullanıcı sayısı hızla artan metaverse projeleri için büyük bir katman-bir blok zinciri projesi haline geldi.

Google BigQuery Duyurusu

En iyi yedi kripto varlığı için bir Ren-Polygon köprüsü ve Ethereum uyumlu zincirler oluşturmak için SDK dahil olmak üzere son zamanlardaki birkaç gelişme kilometre taşına ek olarak,

Polygon 29 Mayıs’ta projenin Polygon varlıklarının Google Cloud’un BigQuery’sine entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Bu entegrasyon, Poligon’un erişilebilirliğini ve konumlandırılmasını iyileştirdiği için önemli; BigQuery kullanıcılarının kullanıcılarının Polygon’a kolayca erişmesine olanak tanıyor.

Poligon ekibi dedi ki:

“Poligon veri kümelerinin @GoogleCloudTech #BigQuery ile entegrasyonunu tamamladığımızı paylaşmaktan son derece heyecanlıyız! Bu, Google’ın #BigQuery platformunu kullanarak Polygon’un veri kümelerini sorgulayabileceğiniz, analiz çalıştırabileceğiniz ve analizler çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Blok zincirleri, en zengin kaynaklardan bazılarıdır. doğrulanabilir veriler ve bu, geliştiricilerin Polygon’un veri kümelerine erişimini iyileştirme ve analistlerin muazzam gizli değerlerini açığa çıkarmalarına yardımcı olma yolunda büyük bir adım.”

Mark Cuban Poligon’u Destekliyor

Ek olarak, milyarder yatırımcı Mark Cuban , 25 Mayıs’ta Polygon’a yatırım yaptığını açıkladı.

Cuban, saniyede yüksek işlem (TPS) çıktısına sahip olmanın, kullanıcılar için kullanım maliyetini düşürmek için oldukça önemli olduğunu açıkladı.

Ayrıca Cuban, ağ etkisinin çok önemli olduğunu ve Polygon’un zaten blok zinciri kullanan birçok projesi olduğunu vurguladı.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar