.

Ripple (XRP) Yakın Tarihte Popüler Japon Borsasında Listelenecek

Ripple (XRP)’nin, SEC ile dava sürecinin başlaması ardından bir çok kripto para borsasında Ripple’ın Trade işlemleri kısıtlanmıştı. Bu borsalardan birçoğu bu durdurma sürecini devam ettirirken popüler bir Japon borsası TAOTAO Ripple kripto para birimini listeleyecek.

Yahoo News Japonya’dan edinilen bilgiye göre TAOTAO, 22 Eylül’de XRP’yi işlem gören kripto para birimleri listesine eklemeyi planlıyor. Ardından ise aynı gün içerisinde alım satım işlemleri başlatılacak.

XRP yazının yazıldığı tarihte 1.10 dolardan fiyatlanıyor. Popüler Japon borsasının listelenmesi ardından, gözler XRP fiyatına çevrilecek, bakalım bu listeleme XRP yatırımcılarının yüzünü güldüren bir gelişme olacak mı 10 gün sonra öğreneceğiz..

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar