.

Avustralya Açık, Decentraland (MANA) ile Ortaklık Yaparak Metaverse’e Katıldı

Avustralya Açık Turnuvası bu sene Decentraland işbirliği ile sanal olarak da düzenlenecek. Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık (AO) NFT ve Metaverse dünyasına giriyor.

Bu yılki şampiyona, önde gelen bir sanal gerçeklik platformu olan Decentraland’da da gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, taraftarlar, canlı maç verileriyle bağlantılı, takas edilemeyen tokenler satın alarak katılım gösterebilecekler.

Avustralya Açık Metaverse Dünyasında

Omicron vakalarının artış gösterdiği bu günlerde Avustralya Açık organizatörleri uluslararası izleyicileri turnuvaya çekmek ve daha fazla erişim sağlamak için turnuvanın sanal dünyada da gerçekleştirilmesi fikrini ortaya attılar.

Bu nedenle, turnuva Decentraland’da da gerçekleşecek. Burada ziyaretçiler ana stadyum Rod Laver Arena’yı gözlemleyebilecek, restoranları keşfedebilecek ve tabii ki tenis maçlarını izleyebilecekler.

Ayrıca organizasyon, “Art Ball NFT’leri” adı verilen 6.776 tane benzeri olmayan token koleksiyonu yayınlayacak . Her koleksiyon, 2022 şampiyonasındaki tüm maçlardan kazanılan bir atışa karşılık gelecek.

Sahipler ayrıca gelecekte, sanal giyilebilir cihazlar ve diğer faydaları içeren bir airdrop alacaklar. 11 şampiyonluk noktasından biri bağlantılı NFT sahibinin arsasına düşerse, sahibi oyunda kullanılan fiziksel tenis topunu özel el yapımı bir kutuda alabilecek.

“Art Ball NFT’leri” 10 Ocak’ta satışa çıkarken, Avustralya Açık Decentraland etkinliği fiziksel turnuvayla aynı gün 17 Ocak’ta yayınlanacak.

Decentraland (MANA) ile Ortaklık Gerçekleştiren Diğer İsimler

Bu hafta başında, teknoloji lideri Samsung, Samsung 837X olarak adlandırılan yeni metaverse deneyimini tanıttı. Decentraland (MANA) tarafından desteklenen özellik, müşterilerin görevlere veya canlı müzik etkinliklerine sanal olarak katılmalarını sağlayacak.

Samsung, avatarlarınızı kişiselleştirmek için NFT rozetleri ve Samsung Decentraland giyilebilir ürünlerinin sınırlı koleksiyonlarını kazanabileceğinizi söyledi.

Sınırlı bir süre için Decentraland’da açılacak Samsung 837X, yıl boyunca yeni platformlarda çoklu evren yaklaşımı başlatarak deneyimi daha fazla insana sunmayı planlıyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar