.

Coinbase,PayPal Ortaklığının Detayları

Geçtiğimiz günlerde 2 Dev şirket Coinbase ve Paypal Kullanıcıların kripto para birimini daha kolay ve daha hızlı satın almasını sağlamak için ortaklıklarını duyurdu.Bu gelişme Kripto para piyasasına olumlu yansıdı.

Detaylar

Anlaşma, platformdaki müşterilerden hesapların, kart rakam tuşlamasını, ACH’nin ve banka havalelerinin bağlanma yönetimini ortadan kaldırıyor. Mevcut PayPal kullanıcılarının Coinbase uygulamasında tercih edilen bir fon seçeneği ile PayPal’a tıklayarak hemen işlem yapabiliyorlar.

PayPal ve Coinbase için aynı e-posta adresini kullanan müşteriler için kayıt işlemi basit halde, fakat farklı birden fazla e-posta olması durumunda 2 Faktörlü Yetkilendirme gerekecek.

Şimdilik, Şirket ABD’deki Coinbase kullanıcılarına özel kalıyor fakat diğer ülkelere genişlemeyi hedefliyor. Coinbase’den farklı olarak, PayPal ile Ödeme Yap, madeni paraların birbirine aktarılabilirliğini sunmuyor.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar