.

Ethereum Short İşlemlerinden 540 Milyon Dolar Likidasyon Gerçekleşti

542 milyon dolara yakın Ethereum likidasyonu dün gece yaşanan son yükseliş ile beraber gerçekleşti. Borsalardan belirli ölçülerde borç alan kullanıcılar sonrasında doğru tahminlerde bulunamayarak elindeki bakiyelerini kayıp ettiler. Likidasyon belirli bir seviyeden sonra elindeki tüm miktarı kayıp eden oyuncuların sonudur. Bu nedenle geçmiş dönemlerde de aktardığımız üzere kripto para piyasalarında yaşanan sert hareketler ardında analizcilerin gözlerine hızlıca çarpan kayıplar ortaya koyuyor.

Bybt’dan alınan verilere göre traderler daha yüksek fiyatlara işlem açtıkça 542 milyon doların üzerinde (159.000 ETH) kayıp edildi.

Ek olarak Ethereum’un kurucu ismi fiyatın yazının yazıldığı sıralarda 3.350 dolar seviyesinde iken dünyanın en genç milyarderi unvanına sahip oldu.

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar