.

Nasdaq Listesindeki Emlak Firması DOGE, SHIB ve XRP’yi Kabul Edecek

Harbour Custom Development Inc. (NASDAQ: HCDI), yakında Doge, SHIB, XRP gibi belirli kripto para birimleri ile ödemeyi kabul edeceklerini duyurdu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan Harbour, “arazi edinimi, haklar, proje altyapısının inşası, ev inşası, pazarlama, satış dahil olmak üzere arazi geliştirme döngüsünün tüm yönleriyle ilgilenen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir ve Washington, California, Texas ve Florida’daki çeşitli konut projelerini yönetiyor.”

Firmanın stratejisi “ülkenin en hızlı büyüyen metro istihdam koridorlarından 30 ila 60 dakikalık bir yolculuk içinde konut alanları, yeni ev toplulukları ve çok katlı kat mülkiyetini geliştirmek ve satmak için doğal manzaralı arazi edinmeye odaklanıyor.”

23 Aralık 2021’de yayınlanan bir basın açıklamasında Harbour, yatırımcılara “Washington ve diğer üç eyaletteki listelenmiş arazileri, arsaları, evleri, apartmanları satın almak için Bitcoin ve belirli diğer dijital para birimlerini kabul etmeyi planladıklarını” söyledi.

Lansman tarihinin 24 Ocak 2022 olduğu ve bu tarihten önce şirketin yeni dijital para birimleri ekleyebileceği veya çıkarabileceği söylendi. Ayrıca, tüm gayrimenkul işlemlerinin ABD doları olarak ödeneceği belirtildi.

Harbour müşterilerinin kripto para ile gayrimenkul satın alabileceği dört ABD eyaleti Washington, California, Texas ve Florida.

Harbour COO’su Jeff Habersetzer, kripto para birimini ödeme yöntemi olarak kabul etmenin şirketi için “mantıklı bir adım” olduğunu söyledi.

24 Ocak’tan itibaren ödeme için kabul edilecek kripto varlıklar ise Bitcoin, Ethereum, USD Coin, XRP, Dogecoin, SHIB, Binance USD, Wrapped Bitcoin, Litecoin, Dai, Bitcoin Cash, Pax Dollar ve Gemini Dollar.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar