.

Shopify veya WooComerce Kullanıcıları Cardano(ADA) İle Ödeme Yapabilecekler

Kripto Ödeme platformu NOWPayments geçtiğimiz günlerde Cardano için entegre desteğini duyurdu, bu gelişme Shopify ve WooCommerce gibi çeşitli e-ticaret çözümlerine yönelik eklentilerinin artık $ADA ödemelerini desteklediği anlamına geliyor.

Cardano Vakfı’nda bir Proje Yöneticisi olan; Jeremy Firster, Twitter’da haberi açıkladı:

Bu tweet’te Firster, NOWPayments Pazarlama Müdürü Kate Lifshits’in Reddit gönderisine atıfta bulundu.

NOWPayments sayesinde artık ADA ödemelerini kabul edebildiklerini duyuran ilk çevrim içi satıcılardan biri, Cardano temalı ürünler satan Cardano Supreme oldu.

ADA ödemelerini desteklemek için NOWPayments’ın eklentilerinden birini kullandığını açıklayan bir başka çevrim içi satıcı ise Overland The Americas oldu.

Satıcıların ADA ve diğer kripto para birimlerini kabul etmek için kullanabilecekleri NOWPayments tarafından sağlanan eklentiler ise şunlar:

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar