.

Solana, SUSHI, Algorand Fiyat Analizi: İşte Detaylar..

Fiyat analizi: Kripto para piyasası, son birkaç gün içinde ya konsolidasyon ya da önemli bir değer kaybı işaretleri verdi. Solana ve SUSHI gibi altcoinler, son 24 saatte önemli düşüşler yaşadı. Solana, fiyatın geri çekilmesinin bir sonucu olarak düşüş trendi gözlemlemeye devam etti ve 140,91 dolardan anlık fiyat tabanına yaklaştı.

SUSHI, %8,9’luk kayıp kaydettikten sonra, 14,62 dolarlık desteğin üzerinde kendini koruyamadı. Son olarak, Algorand ise çoğunlukla konsolidasyonla birlikte %1.9’luk küçük kazanç kaydetti. 

Solana (SOL) Fiyat Analizi

SOL/USD, TradingView

Fiyat analizi: Solana son 24 saatte %7,7 değer kaybetti ve 141,37 dolardan işlem görüyordu. En yakın destek hattı 140.91 dolar. Altcoin, geçen hafta sert yükselişin ardından düzeltme gerçekleştirdi ve düşüş trendine devam ederse, iki haftanın en düşük seviyesi olan 107.79 dolar yakınında işlem görebilir. Diğer destek seviyesi ise 79.07 dolardı.

Dört saatlik grafikte SOL’un fiyatı 20-SMA’nın altında görüldü. Bu, momentumun pazardaki satıcılarla aynı eğilimde olduğunu gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi(RSI), satıcıların alıcılardan fazla olduğunu gösterdi. Buna bağlı olarak, CMF sıfırın altına düştükçe sermaye girişleri azaldı.

SOL’nin satın alma baskısı düzelirse, altcoin 179.02 doları devirmeye ve bir haftalık en yüksek fiyat seviyesinin yakınında işlem görmeye çalışabilir. Bir başka yükseliş baskısı ile SOL, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 212.18 doları tekrar ziyaret edebilir.

Sushiswap (SUSHI) Fiyat Analizi

SUSHI/USD, TradingView

Fiyat analizi: SUSHI son 24 saatte %8.9 düştü ve 13.10 dolardan işlem görüyor. Token, 14.62 dolarlık destek seviyesinin altına düştü ve baskı sırasında 12.58 dolarlık fiyat tabanına doğru ilerliyor. İstikrarını sürdüremezse, 11.17 doların altına düşebilir ve bir haftanın en düşük seviyesi olan 10.11 dolara ulaşabilir.

Önemli teknikler, kripto para için aşağı yönlü fiyat hareketini gösterdi. MACD aşağı yönlü bir crossover gösterdi ve kırmızı bir sinyal çubuğu parladı. Müthiş Osilatör ayrıca kırmızı sinyal çubukları görüntüledi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) yarı çizginin üzerindeydi ve bu da satın alma gücünün hala yükseliş bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Satın alma gücü SUSHI’yi canlandırır ve yükseliş bölgesi içinde kalırsa, kripto para, 14.62 dolarlık ani direncine doğru yukarı doğru hareket etmeye çalışabilir.

Algorand (ALGO) Fiyat Analizi

ALGO/USD, TradingView

Fiyat analizi: Algorand, son 24 saatte %1.9’luk küçük bir artış kaydetti ve 2.02 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, son birkaç işlem seansında konsolide oluyor. ALGO kazanç sağlamaya devam ederse, 2.24 dolar fiyat seviyesini tekrar test edebilir ve ardından birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 2.41doları tekrar ziyaret edebilir. Ancak teknik analizler, dört saatlik grafikte negatif fiyat hareketinin altını çizdi. 

ALGO’nun fiyatı dört saatlik 20-SMA’nın altında kaldı ve kripto paranın momentumunun satıcılarda olduğunu öne sürdü. Aynı şekilde, Awesome Osilatör kırmızı sinyal çubukları ve bir satış sinyali gözlemledi. MACD ayrıca kırmızı histogramları görüntülemeye devam etti. 

Düşüş fikri hakkında yukarıda belirtilen görüş doğru çıkarsa, altcoin 1,93 dolardan destek bulabilir.

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar