.

Tezos, Avrupa’nın Önde Gelen E-spor Organizasyonu ile İş Birliği Yapacak

Ağustos 2013’te Fabien Devide ve Nicolas Maurer tarafından kurulan bir Fransız e-spor organizasyonu olan Team Vitality, e-spor ve oyun dünyasının en büyük sahnelerinde Tezos (XTZ) markasını temsil edeceğini duyurdu.

Avrupa’nın önde gelen e-spor ve oyun organizasyonu Team Vitality, Tezos (XTZ) ile ortaklık kurduğunu duyurdu .

CryptoSlate tarafından paylaşılan bir bilgiye göre, üç yıllık teknik ortaklık Team Vitality’nin tarihindeki en büyük ortaklık olacak.

Tezos (XTZ), Çığır Açan Bir Ortaklıkla Oyun Endüstrisinden Faydalanıyor

Tezos (XTZ) ve Team Vitality, kuruluşun topluluğuna yıldız oyuncularıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını göstermek için birlikte çalışacak.

Team Vitality, hayranlarını oyun deneyiminin bir parçası olarak blok zincirin faydaları konusunda eğitmek ve teknolojinin ilerlemelerini teşvik etmek için Tezos ekosistemiyle işbirliği yapacak. E-sports ve oyun hayranları, teknoloji konusunda en bilgili ve ilgili topluluklardan biri konumunda, Tezos ise yapılan bu ortaklıkla bu durumdan faydalanmak istiyor.

Tezos Vakfı Başkanı Mason Edwards, “Blockchain ve oyun endüstrileri e-sporlar için taraftar ve oyuncu merkezli bir gelecek inşa etmeye devam ederken, bu Avrupa’nın önde gelen e-spor ekibi için önemli bir adım” dedi. “Team Vitality’nin Tezos topluluğuna katıldığını görmek beni çok heyecanlandırıyor.” diye sözlerine ekledi.

Team Vitality’nin CEO’su Nicolas Mauer, özellikle 2022’nin organizasyonun en büyük yılı olacağı gerçeği göz önüne alındığında, ortaklığın “oyunları değiştirdiğini” söyledi.

Basın açıklamasında, “Tezos’un taraftarlarımızla aramızdaki ilişkiyi güçlendirmek için getirebileceği fırsatlar inanılmaz derecede heyecan verici ve Tezos’un bu yolculukta bize katılmasından büyük gurur duyuyoruz” dedi.

Organizasyon bu yıl ki en büyük yetenek yatırımını e-spor alanına yaptı. Sekiz maçta yarışan Team Vitality ve sporcuları, sosyal medyada 13 milyondan fazla takipçiye sahip ve Adidas gibi bir çok endüstri lideriyle ortaklıkları var.

Tezos (XTZ) Son 24 Saatte Yaklaşık %16 Geriledi

Yazının yazıldığı sırada piyasa değerine göre 43. sırada bulunan Tezos (XTZ) son 24 saatte %16.21 düşüş ile 4.26 dolar seviyelerinde işlem görüyor fakat yaşanan bu sert düşüş Bitcoin’in 42 bin dolar seviyelerine kadar gerilemesine ve tüm piyasanın aşağı yönde hareket etmesine bağlı gibi gözüküyor.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar