.

Binance, Yerel Kripto Borsası Kurmak için Taylandlı Milyarder ile Ortak Oldu

Dünya üzerinde çok kullanıcısı bulunan kripto para borsası Binance, Tayland’da yerel kripto borsası kurmak için Gulf Energy Development Public şirketinin sahibi Sarath Ratanavadi ile ortaklık gerçekleştirdi.

Gulf Energy, haberi Tayland Menkul Kıymetler Borsası’na yazdığı bir mektupta duyurdu ve Tayland’ın dijital altyapısında hızlı büyüme” öngördüğünü, Binance’in ortaklığının bu altyapıyı geliştirmeye yardımcı olacağını söyledi.

Gulf Energy, dijital altyapı endüstrisine girmek için geçen ay Gulf Innova’yı kurdu. Şirket, gelecekte dijital bir platform oluşturmak için tarafların uzmanlıklarını birleştirecekleri ortaklıklar yaparak yeni yatırımlar gerçekleştirecelerini belirtti.

Gulf Energy Teknolojik Değişime Hazır

Binance ile ortaklık kuran Gulf Energy, ülkede yerel şirketler ağı ile iş kurma konusundaki uzmanlığını Binance’nin teknolojik altyapısıyla birleştirerek teknolojik bir değişime gitmeyi planladıklarını söyledi.

Binance sözcüsü ortaklığın Tayland’daki fırsatları keşfetmenin ilk adımı olduğunu söyledi. Sözcü, “Amacımız Tayland’da kripto ve blok zinciri ekosistemini geliştirmek için hükümet, düzenleyiciler ve yenilikçi şirketlerle birlikte çalışmak” dedi.

Binance, operasyonlarını küreselleştirmek için son aylarda yeni adımlar attı. Geçen ay şirket , Bahreyn Merkez Bankası’ndan ülkede kripto varlık hizmet sağlayıcısı olmak için prensipte onay aldı. Ayrıca yakın zamanda Dubai Dünya Ticaret Merkezi Otoritesi’nin kripto düzenleyici kurallar oluşturmasına yardımcı olmak için bir anlaşma imzaladı.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar