.

Shiba Inu Fiyat Analizi: Düşüşün Ardından, SHIB İçin Önemli Destek Seviyesi

Shiba Inu fiyat analizi: Shiba Inu (SHIB), 23 Ekim’den bu yana fiyatı koruyan yükselen bir trend çizgisinin altına düştü. Günlük %13’lük bir düşüşün ardından Shiba Inu, Perşembe günkü tüm zamanların en yüksek seviyesinin %25’ten çok daha altında ve şu anda 0.000060 dolarlık kilit destekle karşı karşıya.

Temel destek seviyesi: 0,0000060 dolar

Kilit direnç seviyesi: 0,0000066 dolar

SHIB’in geçtiğimiz haftalardaki büyük rallisinin ardından, fiyat derin bir düzeltme başlattı ve 0.000060 dolar seviyesinin üzerinde destek bulmayı başardı. Aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi, fiyat hareketi şimdi büyük bir azalan üçgen oluşturdu (bu model çoğu durumda bozulma eğilimindedir).

Shiba Inu (SHIB) Fiyatının Teknik Göstergeleri

İşlem Hacmi: Son günlerde büyük miktarlarda günlük hacim kaydettikten sonra azalan üçgen oluşumu sırasında hacim azaldı. Bu kesinlikle yükseliş değil, aşırı düşüş de değil. Herhangi bir fiyat yönüne güç vermek için hacmin artması gerekir.

RSI : 4 saatlik zaman diliminde RSI düşüyor ve olası bir geri dönüş gerçekleşmeden önce fiyatın belirtilen destek seviyesini yeniden test etmesi muhtemel.

MACD : MACD 4 saatlik zaman diliminde düşüş gösteriyor ve MACD histogramı günlük zaman diliminde daha düşük seviyelere çıkıyor. Bu, boğalar için olumlu bir işaret değil ve bu oluşumdan herhangi bir kopmadan önce daha fazla konsolidasyon gerçekleşebilir.

Aşırı çoşku sonrasında Shiba üzerindeki önyargı nötr olarak değişti. Kritik seviye, kırılması gereken 0.000060 dolarlık bir sonraki büyük destektir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: Sonuç

Yükseliş trendine devam etme şansı olmadan önce Shiba’yı bir miktar konsolidasyon için 0.000060 dolarda görmeyi bekleyebiliriz. Bu, özellikle fiyat daha düşük seviyelere düşerse, Shiba için bazı ilginç satın alma fırsatları sunabilir. Herhangi bir pozisyon almadan önce üçgenin kırılmasını beklemek en iyisidir. Böyle bir kırılma, yüksek oynaklığa yol açabilir.

Bizleri TwitterInstagram ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar