.

Uzman Analiste Göre Bitcoin, Ethereum ve Cardano İçin Sırada Ne Var?

Yoğun olarak takip edilen kripto yatırımcısı ve analist Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için izlenecek fiyat seviyelerinin haritasını çıkardı.

Yeni bir pazar günü yaklaşırken Van de Poppe, 127 bin YouTube abonesine Bitcoin’in yakın zamanda önemli bir fiyat seviyesini geri aldığını ve Bitcoin’in yeni bir ralli için hazırlandığını söyledi. Ve ekledi;

Bitcoin (BTC) Analizi

“Dün, güzel bir yeniden test yaptık, bu nedenle fiyat aralığın üzerine çıktı (47.000 dolar – 50.000 dolar) ve aslında istediğim seviyeleri (47.000 dolar) yeniden test ettik ve bu aşamada bu çok normal. Bitcoin piyasalarında bir miktar konsolidasyon mevcut…

Bu yüzden benim için, 46.000-47.000 dolar arasındaki bu bölgenin tamamını izlemek çok önemlidir, bu seviyelerde kaldığımız sürece, 50.000 dolar olan yüksek aralıklara doğru devam edebileceğimizi ve sonra daha da ileri gideceğimizi varsayıyorum. Altcoinlerin kesinlikle harika olacağı belli. Ve 50.000 doların üzerine çıktığımızda, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru geri döneceğini düşünüyorum.”

Ethereum (ETH) Analizi

Ethereum’a (ETH) göz atan Van de Poppe, yeni zirvelere geçmeden önce 3.400 dolar seviyesini destek olarak gördüğünü söyledi.

“Bu, baktığım seviye, Bitcoin seviyesine çok benzeyen 46.000-47.000 dolar arasındaki seviye. Bu seviyelerde kalıcı olursa ve Ethereum‘un bu aşamadaki eğilimi tersine çevirdiğini görürsek, 3.840 dolardan 4.000 dolara kadar olan yüksek aralığa doğru devam edeceğimizi düşünüyorum.”

Analist, Bitcoin’e karşı ETH’nin 0.077 BTC seviyesinin (3.630 dolar) altında konsolide olduğunu belirtiyor. Kripto yatırımcısı, 0.072 BTC’de (3.394 dolar) destek bulmak için ETH/BTC’yi takip ettiğini söylüyor.

“Yani Ethereum için izlemesi gereken kritik seviye, yaklaşık 0.072 BTC’ye (3.394 dolar) sahip olduğumuz bu bölgenin tamamı ve fiyat bu seviyelerde kalırsa, nispeten yakında yeni zirvelere ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Cardano (ADA) Analizi

Son olarak, Van de Poppe Cardano’yu (ADA) öne çıkarıyor. Kripto yatırımcısı, Cardano’nun geçen haftaki cansız ve ağır performansına rağmen, blok zincirinde akıllı sözleşmelerin başlatılmasının ardından yeni bir destek seviyesi belirledikten sonra daha fazla yükseliş beklediğini söylüyor.

Cardano 1,90 dolar seviyesinin üzerinde kaldığı sürece, hareket etmeye devam edeceğini düşünüyorum. Şu anda, akıllı sözleşmeleri başlattığı gerçeğinden sonra yeni bir denge yani fiyatlanma buluyor ve devam etmeden önce hafif bir düzeltme hareketi yapıyor ”

Bizleri Twitter‘da, Instagram‘da ve Telegram‘da takip edebilirsiniz!

Gundemcoin'in ifade ettiği görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcıların yapacakları işlemler tamamen kendi sorumlulukları altındadır. Yapacağınız alım ve satım işlemlerinin tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu unutmayın. Gundemcoin, herhangi bir kripto parayı veya yatırım aracını tavsiye etmez veya ön plana çıkarmaz. Paylaştıklarımız ve kaleme aldıklarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Öne Çıkan Başlıklar